Home Bez tēmas ĶĪNIEŠU HOROSKOPS: Kāds Zemes Suņa gads solās būt tieši tev?

ĶĪNIEŠU HOROSKOPS: Kāds Zemes Suņa gads solās būt tieši tev?

0
unsplash-logoRed Morley Hewitt

2018. gada 16. februārī iestājas Ķīniešu Jaunais gads, kas nozīmē, ka nu pavisam pilntiesīgi ir sācies jauns gads. Nāc, aplūko, kāds šis gads solās būt tev!

 

Ķīniešu kalendārais gads – Zemes Suņa gads iestājas 2018. gada 16. februārī un ilgst līdz 2019. gada 4. februārim. 2019. gada 5. februārī stafeti pārņems ķīnieši horoskopa zīme – Cūka.

 

ŽURKA

Cilvēki, kuri dzimuši šajos gados (atkārtojas ir pēc 12 gadiem) pēc Ķīniešu horoskopa ir Žurkas: … 1912, 1924; 1936; 1948; 1960; 1972; 1984; 1996; 2008; 2020 …

Īsumā par Žurku: Tā ir viena no visgudrākajām Ķīniešu horoskopa zīmēm. Žurka ir zinātkāra un harizmātiska ar nepārspējamu vēlmi sistemātiski attīstīt un pilnveidot savas intereses, kā arī sociālās un profesionālās attiecības.

 

Šis gads Žurkām solās būt intensitātē 5/10

Galvenā atziņa: Palaid! (Atlaid)

 

Šis – 2018. gads Žurkām kopumā būs diezgan dažāds un notikumiem bagāts. Ķīniešu kalendāra pirmais dzīvnieks būs spiests divkāršot savus centienus un būt īpaši pacietīgs visā, kas saistīts ar viņa privāto dzīvi. Jāuzmanās arī profesionālajā jomā, jo, ja vēlēsies veiksmīgi uzsākt kādu jaunu projektu, nāksies stipri koncentrēties. Jāizvairās no ieguldījumiem, kas varētu būt bīstami un/vai pat riskanti. Zemes Suņa gads ir laiks, kad vēlams atpūsties un parūpēties par sevi, lai gūtu labumu ilgtermiņā. Arī Žurkai ir vairāk jāpievērš uzmanība atpūtai un spēku atjaunošanai projām no trokšņainās pasaules.

 

 

Mīlestība, ģimene, attiecības

Pieaugošā spriedze ģimenes dzīvē vai attiecībās var radīt grūtības un traucēt mieru. Nevar izslēgt iespēju, ka uz laiku pat nāksies šķirties. Žurkām, kuras šobrīd nav precējušās, iespējams, grūtības sagādās izpratne par to, kas ir īslaicīga kaislība, bet kas – patiesa mīlestība. Tām Žurkām, kuras attiecības uzsākušas nesen, bet tās izveidojušās stabilas un nopietnas, šogad nevajadzētu sasteigt neko un nekalt precību plānus šajā Ķīniešu kalendārajā gadā. Žurkām ir vērtīgi atcerēties, ka Suņa gads nekad nav piemērots laulībām. Visas jaunās un interesantās iepazīšanās, kā arī attiecības uzsāksies bez lieliem, pompoziem notikumiem, drīzāk ierasto ikdienas gaitu laikā.

 

Darbs un sociālā dzīve

Profesionālajā jomā vajadzēs izveidot izdevīgas partnerības un saistības, kas, iespējams, būs ļoti tālu no tavas dzīves vietas. Tas var kalpot par iemeslu biežākai ceļošanai. Iespējamas arī dažādas stresa pilnas situācijas, kad kāds cits vainos Žurku neprofesionalitātē vai kļūdu pieļaušanā. Var gadīties, ka kāds mēģinās izspiegot tavas un/vai tava uzņēmuma darbības. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai Žurka pārliecinātos, ka spēj būt modrs ne tikai uz ikdienas darbībām, bet arī investīcijām un finansēm kopumā. Ja neuzņemsies pietiekami daudz atbildības, var nākties piedzīvot grūtas, pat neatrisināmas situācijas, kam beigās nepalīdzēs teju nekāda kontrole un rīcība. Esi piesardzīgs un lieki nepūlies būt uzmanības centrā. Tā vietā labāk klusi koncentrējies uz savu darāmo, lai izstrādātu jaunus projektus un darītu visu, lai tos sasniegtu, jo tas var garantēt personisko un ģimenes labklājību.

 

Laime un labklājība

Vislabvēlīgākie periodi Žurkām 2018. gadā būs: Pūķa mēnesis (2018. gada aprīlis), Mērkaķa mēnesis (2018. gada augusts), Žurkas mēnesis (2018. gada decembris) un Vērša mēnesis (2019. gada janvāris).

Visnelabvēlīgākais periods: Zirga mēnesis (2018. gada jūnijs).

 

 

VĒRSIS

Cilvēki, kuri dzimuši šajos gados (atkārtojas ir pēc 12 gadiem) pēc Ķīniešu horoskopa ir Vērši: … 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021…

 

Īsumā par Vērsi: Starp visām 12 zīmēm Vērsis noteikti ir konservatīvākā un ģimeniskākā zodiaka zīme, ar uzsvaru uz tradicionālajām vērtībām. Darbīgs un neatlaidīgs, taču arī greizsirdīgs un slavens ar savām iespējamām dusmu lēkmēm.

 

Šis gads Vēršiem solās būt intensitātē 6/10

Galvenā atziņa: Izvēle!

 

Šis – 2018. gads liks Vērsim vairāk uzmanības pievērst pacietībai, taču kopumā solās būt visai labs. Izpratnes un/vai pacietības trūkums var izraisīt pārejošus strīdus. Īpaši jāuzmanās no nesaskaņām mājās un īpašumu sadales procesiem. Vēršiem jāiemācās savaldīt savas dusmas un jāuzmanās, lai nepārkāptu robežas ar saviem mīļajiem cilvēkiem. Ir jāiemācās saprast, ka visi cilvēki nav vienādi, un visi nav tik stipri, cik tu. 2018. gadā Vērsis nedrīkst novirzīties no saviem mērķiem un ir vienmēr jāturpina ticēt saviem spēkiem. Jo pacietīgāks spēsi būt stresa periodos, jo lielākus un saldākus augļus varēsi gūt. Pieredze, kas tiks gūta šajā gadā, tikai palīdzēs nostiprināt spēku.

 

Mīlestība, ģimene, attiecības

Kāda radinieka pārsteiguma vizīte ver traucēt Vērša ieradumus, kā arī harmoniju mājās, it īpaši, ja šī vizīte pārspēs tavas cerības un pacietības mēru. Īpašuma koplietošana vai diskusijas par mantojumu arī var kļūt par potenciālu spriedzes avotu ar citiem ģimenes locekļiem. Tomēr Vērsim ir jāmēģina tajās iesaistīties mierīgi, nezaudējot pacietību. Šis gads Vēršiem nav piemērots, lai kļūtu par vecākiem. Šajā jautājumā būs labāk nogaidīt līdz 2020. gadam, kas būs Metāla Žurkas gads. Žurka kopumā ir Vērša slēptais draugs.

 

Darbs un sociālā dzīve

Darbā Vēršiem jācenšas vairāk uzdot jautājumus priekšniecībai un/vai lūgt kolēģu/padoto palīdzību dažādos jautājumos, tik pat labi var gadīties, ka nāksies kādam lūgt atstāt tavu uzņēmumu. Šajos šaubu un krīzes brīžos Vērsim vajadzēs strādāt, lai saprastu, kas ir problēmu cēloņi, vai tas ir kāds cilvēks, kurš kaut ko nedara pareizi, vai arī tie ir apstākļi, kam nepieciešama lielāka uzmanība. Iespējami vairāki braucieni gan valsts robežās, gan ārpus tām, lai atrisinātu dažādas neatliekamas lietas, kas pašam, visticamāk, ne visai patiks. Darba kārtībā būs jautājumi par principiem un ētiku. Jauna cilvēka klātbūtne tiešajā darba vietā var traucēt ikdienas dzīvi. Iespējama ilgstoša sadarbības partnera, kolēģa utt. nodevība. Šajā laikā ļoti lielu palīdzību un atbalstu būs iespējams saņemt no draugiem un radiniekiem.

 

Laime un labklājība

Vislabvēlīgākie periodi Vēršiem 2018. gadā būs: Čūskas mēnesis (2018. gada maijs), Gaiļa mēnesis (2018. gada septembris), Žurkas mēnesis (2018. gada decembris) un Vērša mēnesis (2019. gada janvāris).

Visnelabvēlīgākais periods: Kazas mēnesis (2018. gada jūlijs).

 

 

TĪĢERIS

Cilvēki, kuri dzimuši šajos gados (atkārtojas ir pēc 12 gadiem) pēc Ķīniešu horoskopa ir Tīģeri: … 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022…

 

Īsumā par Tīģeri: Tīģeris ir apveltīts ar dabīgu šarmu un neatvairāmu pievilcību. Drosmīgs, bieži vien neapdomīgs, nebēg no grūtībām. Tiesa, ja Tīģeris jūtas ierobežots, piemēram, darot darbu, kas viņam nav piemērots, viņam ir tendence uz depresiju. Faktiski Tīģeris ir piemērots tikai vadītāja lomai. Tīģeris līdz galam nebūs apmierināts, ja neizjutīs savu dominanci. Labs runātājs, kurš var izteikt savas emocijas ar balsi un ķermeņa valodu. Viņa dumpinieciskums ļauj sasniegt vēlamo. Tīģerim ir neizsmeļamas mīlestības rezerves  pret tiem, kurus viņš mīl, savukārt viņa ienaidniekiem vajadzētu būt ļoti piesardzīgiem.

 

Šis gads Tīģeriem solās būt intensitātē 7/10

Galvenā atziņa: Intuīcija un aizraušanās!

 

Šogad Tīģerim ir jāmācās dalīties un dot otru iespēju tiem, kuri to patiešām pelnījuši, sākot ar sevi pašu. Šis solās būt visai labs gads Tīģerim. Fakts, ka Tīģeris ir tajā pašā līdzības trijstūrī kā Suns, ļaus izvairīties no dažādām problēmām, kā arī tikt vieglāk galā ar tām, no kurām nebūs iespējams izvairīties pavisam. Tiesa, var gadīties dažādi nejauki pārsteigumi, kas ietekmēs temperamentu. Tīģeris, tāpat kā daudzas citas ķīniešu kalendāra zīmes, 2018. gadā būs spiests daudz strādāt. Būs jāsaprot, ka visiem nav tādas pašas kaislības, vēlmes un tik daudz enerģijas kā pašam. Jābūt uzmanīgam tādu problēmu risināšanā, par kurām kaut kādā ziņā nezini visu vai neesi pārliecināts. Dodoties brīvdienās, pastiprināta uzmanība jāpievērš ūdens dzeršanai un ādas pasargāšanai no pārmērīgas saules iedarbības. Šī gada laikā vairāk vajadzētu rūpēties par savu garīgo labklājību, kā arī pievērsties veselīgāka uztura patēriņam.

 

Mīlestība, ģimene, attiecības

Arī mīlas jomā Tīģerim nāksies strādāt. Neceri uz brīnumiem! Ja pašlaik tev nav attiecību, tad, visticamāk, šis nebūs gads, kad atradīsi savu īsto un vienīgo. Bet tajā pašā laikā, šis ir labs laiks tiem Tīģeriem, kuri ir jau attiecības izveidojuši, jo šis gads ir piemērots laulībām. Tīģeriem, kuri vēlas šogad tikt pie bērniņa, ir labas izredzes un šis ir labs laiks šādam dzīves pavērsienam, jo Suņa loģiskā spriestspēja un tālredzīgais raksturs ir ļoti labi savienojams ar Tīģeri. Šajā ziņā viss sola izdoties, tiesa, jāuzmanās, ja Tīģera partneris bērna radīšanā ir Pūķis, jo viņš ir ārkārtīgi nesaderīgs ar Suni. Šajā gadījumā labāk nogaidīt. Brīvo laiku ieteicams pavadīt kopā ar tiem cilvēkiem, kuri tev ir patiesi dārgi, nevis ciesties netīkamu personu kompānijā.

 

Darbs un sociālā dzīve

Darbā ikdienas lietas, kas atkārtojas, vienādi uzdevumi var mazināt Tīģera apņēmību un labo gribu, pat padarīt viņu mazliet agresīvu. Taču ir arī labas ziņas karjeras jomā 2018. gadā, tostarp jaunu līgumu parakstīšana, pateicoties viņa neatlaidībai un dažu ietekmīgu attiecību atbalstam. Palīdzības sniegšana kādam var ieņemt lielu lomu šī gada dzīvē. Ieteicams rūpīgi kontrolēt savus piedzīvojumus un darbības un pēc iespējas izvairīties no depresijas. Ar nelielu veiksmes palīdzību Tīģeris spēs aizvadīt veiksmīgu un panākumiem bagātu šo gadu!

 

Laime un labklājība

Vislabvēlīgākie periodi Tīģeriem 2018. gadā būs: Zirga mēnesis (2018. gada jūnijs), Suņa mēnesis (2018. gada oktobris) un Cūkas mēnesis (2018. gada novembris).

Visnelabvēlīgākais periods: Mērkaķa mēnesis (2018. gada augusts).

 

 

ZAĶIS

Cilvēki, kuri dzimuši šajos gados (atkārtojas ir pēc 12 gadiem) pēc Ķīniešu horoskopa ir Zaķi: … 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023…

 

Īsumā par Zaķi: Ķīniešu zodiaka ceturtā zīme – Zaķis. Konservatīvs, rezervēts, bet tajā pašā laikā izsmalcināts. Lai arī viņš ne vienmēr ir un vēlas būt uzmanības centrā, Zaķis ir ļoti labs stratēģis un ir apveltīts ar lieliskām diplomātijas spējām. Patstāvīgs un mājas dzīvi mīlošs, Zaķis nav pārlieku alkatīgs un ambiciozs, tāpēc var izrādīt pat slinkuma un nevīžīguma iezīmes.

 

Šis gads Zaķiem solās būt intensitātē 7/10

Galvenā atziņa: Raža!

 

Šogad beidzot solās izgaist iepriekšējo gadu raizes un likstas un Zaķis varēs sākt ievākt saldos augļus.  Zaķiem šis solās būt skaists gads gan privātajā dzīvē, gan karjeras jomā. Zaķis var cerēt uz panākumiem teju it visās jomās, kam veltīs uzmanību Zemes Suņa gadā. Spēsi būt līdzjūtīgs un iedvesmojošs, veiksmīgi pārvarot visas krīzes situācijas, kas šajā gadā gadīsies ceļā.

 

Mīlestība, ģimene, attiecības

Iespēja iemīlēties no pirmā acu uzmetiena, tomēr šīs situācijas sekas var būt tādas, ka beigās nāksies izvēlēties par labu mīlestībai vai draudzībai, iespējams, izvēle būs ļoti grūta, jo būs jāizdara par labu jauniegūtai mīlestībai vai senai draudzībai. Šajā gadā Zaķim jāuzmanās arī no liekas sentimentalitātes attiecībās, jāsaglabā diskrētums un jāuztur veselīga distance ar mīļoto līdz brīdim, kad attiecībās nav izveidojies stabils pamats. Savienība (draudzība vai mīlestība) ar citu Zaķi, Kazu vai Cūku sola daudz priecīgu un laimīgu mirkļu. Tiem Zaķiem, kuri vēlas šogad radīt mazuli, labāk nogaidīt līdz 2018. gada jūnijam, jo labāk, lai bērniņš dzimst nākamajā Ķīniešu horoskopa zīmē, kas sāksies 2019. gada 5. februārī un būs Cūka. Tomēr, ja bērniņš dzims šogad, tas nerada īpašas bažas Zaķim kā vecākam, lai gan var radīt zināmas grūtības sabiedrībā. Kopumā Zaķiem šogad vajadzētu palielināt savu tolerances un pacietības līmeni, kā arī vairot harmoniju jebkāda veida attiecībās.

 

Darbs un sociālā dzīve

Profesionālajā ziņā dažādi projekti, kas jau kādu laiku kā aizsākušies, beidzot sāks ļaut ievākt pirmos veiksmīgos augļus. Zaķim tas sniegs labu enerģiju un viņš varēs nostiprināt savus sasniegumus vai mierīgu garu veidot jaunus projektus, ja vēlas. Iespējama atkalapvienošanās ar bijušajiem kolēģiem vai partneriem. Prieks un labklājība, ko gaidi, ir priekšā! Tiesa, dažādu šķēršļu pārvarēšana reizēm var traucēt šo profesionālo panākumu attīstību. Tik ilgi, kamēr tu centīsies un rūpēsies par notiekošo, tu spēsi attīstīt visu sev vēlamā virzienā. Jāizvairās no apšaubāmiem darījumiem, kā arī jāizvairās no pārlieku lielas emociju izpaušanas.

 

Laime un labklājība

Vislabvēlīgākie periodi Zaķiem 2018. gadā būs: Zaķa mēnesis (2018. gada marts), Kazas mēnesis (2018. gada jūlijs), Suņa mēnesis (2018. gada oktobris) un Cūkas mēnesis (2018. gada novembris).

Visnelabvēlīgākais periods: Gaiļa mēnesis (2018. gada septembris).

 

 

PŪĶIS

Cilvēki, kuri dzimuši šajos gados (atkārtojas ir pēc 12 gadiem) pēc Ķīniešu horoskopa ir Pūķi: … 1916, 1928, 1940, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012, 2024…

 

Īsumā par Pūķi: Spēcīgs un pievilcīgs, kurš apveltīts ar ekstravaganci un noslieci uz neparastām lietām. Vienmēr pilns ar enerģiju, radošumu un apņēmīgs tikt galā ar visdažādākajām situācijām. Pūķis ir ideālists, kurš pilnībā uzņemas sasniegt savus mērķus. Tie, kuri cenšas viņam pretoties vai stājas ceļā, var saņemt lielu dusmu vilni. Kļūdas Pūķi nebiedē, jo viņš vienmēr ir pārliecināts par saviem spēkiem un nereti arī par savu pārākumu.

 

Šis gads Pūķiem solās būt intensitātē 5/10

Galvenā atziņa: Uzmanība!

 

Lielisks laiks, lai pārdomātu savas darbības un iegūtu vai atgūtu savu finansiālo labklājību. Pūķis ir pretstatā Suņa zīmei, tāpēc 2018. gads nedos iespēju mierīgi zvilnēt dīvānā un atpūsties, cerībā, ka lietas nokārtosies pašas. Nāksies vairāk saskarties ar neplānotiem, pat negatīviem notikumiem, ko nāksies rūpīgi risināt. Šajā gadā jāuzrauga ne tikai savas finanses, bet arī mīlestība. Iesāktie projekti, iespējams, neīstenosies tajā virzienā, kādā biji cerējis, neraugoties uz visiem papildu pūliņiem, kas tiks ielikti, lai mainītu situāciju. No pagātnes var atgriezties vecie ienaidnieki vai sāncenši, tāpēc būs jo īpaši svarīgi novērtēt savas attiecības. Lai varētu dzīvot kaut nedaudz vieglāk, Pūķim ir jāiemācās saprast, ka nevar vienmēr būt lepns un pārlieku izvēlīgs. Apzinoties to, būs iespējams atgūt daļu no tā, kas pakļauts riskam vai jau zaudēts.

 

Mīlestība, ģimene, attiecības

Šogad var nākties piedzīvot dažādas nepatīkamas situācijas, piemēram, tikšanās, par ko vienmēr esi gaudies, kā par nepatīkamām. Pūķiem, kuri ir precējušies, šogad var rasties daudzi konflikti ģimenē – ar partneri, kā rezultātā var nākties piedzīvot īslaicīgu vai pilnīgu šķiršanos, kas liks atgriezties sākuma punktā – ilgstoša uzturēšanās pie vecākiem vai citiem tuvākiem radiniekiem. Tāpēc Pūķim ir jābūt modrākam un jāizvairās no sava partnera kritizēšanas, lai šādas situācijas neveicinātu. Var nākties piedzīvot mīļotā nodevību. Vientuļajiem Pūķiem veiksies labāk, jo viņi būs pārliecināti par savu donžuāna tēlu, taču, lai arī cik aizraujošus piedzīvojumus tas nesagādātu, tas var novest pie vienpusējas mīlestības, kas vēlāk pašu var nopietni apdraudēt. Neatklāj svešiniekiem uzreiz sevi visu! Šis gads nepavisam nav piemērots Pūķim, lai laulātos, kā arī radītu pēcnācējus, jo Pūķa attiecības ar bērnu, kurš dzimis Suņa gadā, var nesekmēties pat visa mūža garumā.

 

Darbs un sociālā dzīve

Nevajadzētu uzstāt uz projektu īstenošanu, kur redzi, ka nekas īsti nedarbojas, bet tikai aizņem daudz laika un patērē investīcijas. Mazliet vajadzēs samazināt savas ambīcijas un tā vietā, lai uzstātu uz kaut ko tikai tāpēc, kā tā, lūk, biji iecerējis, labāk pievērsies kādam no saviem talantiem. Var nākties zaudēt naudu un neveiksmīgi ieguldījumi var dramatiski pasliktināt tavu finansiālo situāciju, tāpēc esi uzmanīgs un labāk neuzņemies nekādu finanšu risku. Suņa gads ir īstais laiks, kad Pūķim vajadzētu uzmanīgāk ieklausīties, izanalizēt, apdomāt, pārdomāt utt., nevis uzreiz mesties darbībā. Veiksme var uzsmaidīt, ja dosies ceļojumā uz tālākām zemēm, tiesa – viss izdosies tikai gadījumā, ja iepriekš šo ceļojumu rūpīgi plānosi, nevis dosies tajā spontāni. Tiesa, lai nu kā – piesardzība šogad tev būs prioritāte!

 

Laime un labklājība

Vislabvēlīgākie periodi Pūķiem 2018. gadā būs: Pūķa mēnesis (2018. gada aprīlis), Mērkaķa mēnesis (2018. gada augusts), Gaiļa mēnesis (2018. gada septembris) un Žurkas mēnesis (2018. gada decembris).

Visnelabvēlīgākais periods: Suņa mēnesis (2018. gada oktobris).

 

 

ČŪSKA

Cilvēki, kuri dzimuši šajos gados (atkārtojas ir pēc 12 gadiem) pēc Ķīniešu horoskopa ir Čūskas: … 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013, 2025…

 

Īsumā par Čūsku: Šarmanta, burvīga, apdomīga un veikla, kaislīgā Čūska aizraujas ar interesi par slepeno un mistisko. Čūskas ir elegantas un izsmalcinātas, nešaubās par sevi. Čūskām piemīt dabisks skaistums un tām, retāk kā citām ķīniešu zodiaka zīmēm, nākas saskarties ar naudas problēmām. Čūska – izcils politiķis, filozofs, ārsts, zinātnieks un arheologs.

 

Šis gads Čūskām solās būt intensitātē 6/10

Galvenā atziņa: Tīrīšana!

 

Zemes Suņa gadā Čūskai jābūt daudz stingrākai un precīzākai! Kopumā gads solās būt visai mierīgs un varēsi priecāties par darbībām, kas nebūs pakļautas ne stresam, ne riskam. Kopumā šajā gadā tev vajadzēs attīstīt padziļinātas pārdomas par vērtībām un prioritātēm, kas labāk ļaus sakārtot dažādas lietas tavā ikdienas dzīvē un nostiprināt profesionālo pozīciju. Taču, pirms mēģini konsolidēt savus sasniegumus, atbrīvojies no visiem traucēkļiem, īpaši uzmanies no indivīdiem kuri tevi cenšas atturēt no panākumu gūšanas. Šogad Čūska būs vairāk par virziena maiņu un ambīciju pārstrukturēšanu, nevis būtiskām izmaiņām savā dzīvē un centienos. Kopumā šis būs mierīgs gads, kas nāks ar panākumiem, ar nosacījumu, ka tiks pieliktas pūles.

 

Mīlestība, ģimene, attiecības

Mīlestības jomā tev nāksies izrādīt savas jūtas, iespējams, beidzot arī atzīties tajā, ko visu laiku esi slēpis. Lai noturētu vai piesaistītu mīļoto, Čūska nebaidīsies izrādīt savas simpātijas, sarūpējot dažādas dāvanas, kā arī izrādot izsmalcinātus uzmanības apliecinājumus. Tiesa, dāvājot kaut ko, vajadzētu izvairīties no pašslavināšanas. Čūskas, kuras šobrīd ir vienas, visticamāk, tieši šogad sajutīsies pietiekami nobriedušas, lai iesaistītos jaunās, nopietnās attiecībās. Tomēr vajadzētu izvairīties no jebkādiem solījumiem vai apņemšanās jau pašā attiecību sākumā. Tavas pievilcības un jutekliskuma dēļ tev būs daudz iespēju. Pirms uzsāc attiecības, pārliecinies vai konkrētā persona patiešām ir tas, ko meklē, tas nozīmē – neko nesasteidz! Ja esi nolēmis šogad apprecēties, uzmanies no skauģiem, jo to patiesībā ir daudz un tev visapkārt! Runājot par bērna dzimšanu, Čūskai bērns, kurš dzimis Suņa gadā ir ļoti laba zīme, tomēr uzmanies, ja otrs vecāks ir dzimis Pūķa gadā, jo tādā gadījumā domstarpības un konflikti kļūs par ģimenes neatņemamu sastāvdaļu, it īpaši bērna pusaudža gados.

 

Darbs un sociālā dzīve

Šajā gadā Čūskai būs iespējams uzsākt savu biznesu un izstrādāt jaunas stratēģijas saviem nākotnes projektiem. Iespējams paaugstinājums un/vai algas pielikums. Vēlams uzmanību pievērst labklājībai un piekopt veselīgāku dzīvesveidu, lai izvairītos no iespējamām veselības problēmām. Tev vajadzētu pārraudzīt savas lietas dažādās jomās un visu sakārtot tā, lai tu gūtu panākumus, bet neradītu iemeslu citiem kļūt greizsirdīgiem

 

Laime un labklājība

Vislabvēlīgākie periodi Čūskām 2018. gadā būs: Mērkaķa mēnesis (2018. gada augusts), Gaiļa mēnesis (2018. gada septembris) un Vērša mēnesis (2019. gada janvāris).

Visnelabvēlīgākais periods: Cūkas mēnesis (2018. gada novembris).

 

 

ZIRGS

Cilvēki, kuri dzimuši šajos gados (atkārtojas ir pēc 12 gadiem) pēc Ķīniešu horoskopa ir Zirgi: …  1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014, 2026…

 

Īsumā par Zirgu: Ķīniešu horoskopa septītā zīme – Zirgs. Sportists, vienmēr kustībā un alkst pēc piedzīvojumiem. Ļoti ērti jūtas sabiedrībā, spēj skaisti izteikties. Ja kāds cenšas Zirgu kaut kur iesaistīt bez viņa piekrišanas, Zirgs var viegli atteikties no pienākumiem un atbildības. Viņa entuziasms, kā arī viņa negaidītā vēlēšanās pēc brīvības un stiprajām emocijām var kavēt viņa centienus un projektu attīstību. No otras puses – Zirgs vienmēr alkst iet pareizo ceļu, jo vēlas gūt izcilus sasniegumus. Zirga spējas pārvarēt grūtības vienmēr ļauj citiem domāt, ka viņš ir izcils sabiedrotais.

 

Šis gads Zirgiem solās būt intensitātē 6/10

Galvenā atziņa: Piedalīšanās!

 

Zirgam 2018. gadā jāsaglabā pazemība un nevajag sapņot nereālus sapņus. Cilvēki, kuri dzimuši Zirga gadā, parasti ir ļoti apmierināti ar sevi un ļoti sajūsminās par saviem sasniegumiem. Šajā gadā laiks vairāk orientēties uz savas mājas un ģimenes vajadzībām. 2018. gadā Zirgs var saskarties ar ģimenes strīdu, kas var novest pat līdz tiesas procesam, tādēļ ir svarīgi, lai tev apkārt būtu cilvēki, kuriem patiešām vari uzticēties, jo īpaši, ja runājam par romantiskām attiecībām un saistībām biznesā. Ja radīsies strīds, kas jārisina tiesas ceļā, zirgs darīs visu, lai nodrošinātu, ka viņš uzvarēs. Lai viss notiktu pēc tava prāta, atceries, ka ir vajadzīga laba vadītprasme un nepārspējama organizēšanas spēja.

 

Mīlestība, ģimene, attiecības

Var gadīties, ka ģimenē nāksies pārrunāt dažādus attiecību modeļus, pārdomājot vai jūsu ģimenē visi ir apmierināti ar notiekošo. Jo īpaši, ja tev ir laulātais. Zirgs labprāt pakļausies sava partnera vēlmēm, vismaz pirmajā gada pusē, taču nesamierināsies ar pārlieku lielu valdonīgumu. Zirgs alkst pēc brīvības, tāpēc, ja viņam tāda netiek dota, viņš var “norauties no ķēdes”. Zirgiem, kuri šobrīd ir vieni, iespējama jauna mīlestība, kas patiesībā būs jau sen zināma cilvēka veidolā, piemēram, skolas biedrs vai bērnu dārza draugs. Iespējams, tieši šobrīd uzplauks brīnišķīgas attiecības ar cilvēku, kuru nekad iepriekš nebiji iztēlojies kā savu partneri. Šis būs lielisks gads, lai laistu pasaulē bērnu. Savā bērnā, kurš dzimis Zemes Suņa gadā, Zirgs ar laiku spēs atrast ideālu sarunu biedru, kurš vienmēr būs gatavs uzklausīt, kā arī uzticēsies.

 

Darbs un sociālā dzīve

Iespējams, šajā gadā tev nāksies izvēlēties vai saglabāt stabilu, bet garlaicīgu darbu, kas patiesībā nav tik ļoti apmierinošs, vai gluži pretēji – uzņemties risku sākt jaunu projektu un pilnīgi mainīt karjeras virzienu. Pirmajā gadījumā Zirgam var būt nopietni jāpārdomā sava darba kvalitāte un atbilstība, sadarbība ar viņa kolēģiem un vadītājam, lai arī viņš pat nav atbildīgs par savu grafiku. Gadījumā, ja Zirgs izvēlēsies uzsākt ko jaunu, kas ir vairāk pielāgots viņa izveicīgajai personībai, būs ļoti svarīgi, ja viņu pavadīs kompetenti un uzticami partneri. Zirgs, kurš parasti dod priekšroku īsākām, vienkāršākām variācijām, ar pārsteigumu atklās, ka pūles dubultosies un tiks sasniegti rezultāti. Ieguldījumi nesīs augļus. Zirgiem – studentiem šajā gadā sagaidāma laba veiksme mācībās.

 

Laime un labklājība

Vislabvēlīgākie periodi Zirgiem 2018. gadā būs: Tīģera mēnesis (2018. gada februāris), Zirga mēnesis (2018. gada jūnijs), Kazas mēnesis (2018. gada jūlijs) un Suņa mēnesis (2018. gada oktobris).

Visnelabvēlīgākais periods: Žurkas mēnesis (2018. gada decembris).

 

 

KAZA

Cilvēki, kuri dzimuši šajos gados (atkārtojas ir pēc 12 gadiem) pēc Ķīniešu horoskopa ir Kazas: … 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015, 2027…

 

Īsumā par Kazu: Visestētiskākā no visām 12 zīmēm Ķīniešu horoskopā. Kaza lieliski apzinās savus trūkumus un ir ļoti inteliģenta, labsirdīga un sapņaina. Kaut arī sākotnēji Kaza var šķist vāja, viņa ir patiešām spēcīga un pragmatiska oportūniste, it īpaši, ja runa ir par savu interešu aizstāvēšanu. Augstsirdīga, kad vien var, Kaza ir eleganta un izsmalcināta, bet mēdz būt arī nenoteikta, nekad nekautrējoties sūdzēties, ja kaut kas nav viņai pa prātam. Pārsvarā vienmēr Kaza lieliski zina, uz “kādām pogām spiest”, lai pievērstu sev vajadzīgo uzmanību. Visumā mierīgo, bet ļoti jūtīgo Kazu tomēr var satraukt lietas, kas saistītas ar ģimeni un/vai draugiem.

 

Šis gads Kazām solās būt intensitātē 6/10

Galvenā atziņa: Pārvērtēšana!

 

Šajā gadā Kazām ir jāiemācās pateikt: “Nē!” Tas jādara tāpēc, lai izdotos piešķirt prioritāti saviem personīgajiem mērķiem un mīļajiem cilvēkiem. Tu varēsi paļauties tikai uz sevi, lai sekmētu dzīvi un gūtu panākumus savos projektos. Kazām ir jāgatavojas divkāršot savus centienus, lai sasniegtu savus mērķus. Profesionālā līmenī jaunu projektu uzsākšanai nav labākais laiks. Šogad Kazām jābūt pacietīgām un jākoncentrējas uz pagājušajā gadā uzsākto. Kazām jābūt piesardzīgām un jāuzrauga savu impulsi, lai izvairītos no nepatīkamiem notikumiem un saglabātu līdzsvaru. Mākslinieciskās aktivitātes, ko Kazas veikušas iepriekšējos mēnešos, beidzot var nest augļus. 2018. gadā Kazai varētu būt vēlme ilgstoši atpūsties, riskējot tērēt vairāk naudas, nekā to pieļauj budžets.

 

Mīlestība, ģimene, attiecības

Šajā gadā mīlestības jomā Kaza var piedzīvot teju visu emociju gammu. Daudzām Kazām šajā periodā būs iespēja satikt savu īsto un vienīgo. Patiesībā, iespējams, pat būsi pārsteigts par to, cik viegli spēj piesaistīt potenciālo partneru uzmanību. Svarīgi būs iegaumē to, ka par savu mīlas  dzīvi tev nevajadzētu uzticēties nevienam, pat draugiem ne. Daudz kas būs atkarīgs no tā, kā tu vērtēsi un uzturēsi attiecības. Šis būs labs laiks, lai sagatavotos bērna piedzimšanai, jo nākamais būs Zemes Cūkas gads.

 

Darbs un sociālā dzīve

Šajā gadā Kaza būs kā iedvesmas avots, pat mūza. Tu vari kļūt par nozīmīgu darbinieku/uzņēmēju vai arī lielisku padomdevēju. Kazai vajadzēs paļauties uz savu inteliģenci un būt drosmīgai, lai sasniegtu savas ieceres. Vajadzētu arī savus komentārus paturēt pie sevis un neiesaistīties intrigās. Pārliecinoties, ka galvenās prioritātes ir viņas personiskās intereses, Kaza var pasargāt sevi no negodīgiem cilvēkiem, kuri viņu ieskauj, jo viņi nevilcināsies izmantot Kazas neuzmanības kļūdas, lai censtos viņu sagraut vai iegūt kaut ko sev uz viņas rēķina.

 

Laime un labklājība

Vislabvēlīgākie periodi Kazām 2018. gadā būs: Zaķa mēnesis (2018. gada marts), Pūķa mēnesis (2018. gada aprīlis), Čūskas mēnesis (2018. gada maijs) un Zirga mēnesis (2018. gada jūnijs).

Visnelabvēlīgākais periods: Vērša mēnesis (2019. gada janvāris).

 

 

MĒRKAĶIS

Cilvēki, kuri dzimuši šajos gados (atkārtojas ir pēc 12 gadiem) pēc Ķīniešu horoskopa ir Mērkaķi: … 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016, 2028…

 

Īsumā par Mērkaķi: Lieliskais, izveicīgais Mērkaķis ir prasmīgs teju it visā, ko viņš uzņemas. Bez kavēšanās izmanto viltību un dabisko harizmu, lai sasniegtu savus mērķus. Smieklīgi un jautri, bet arī nestabili savās attiecībās – tādi ir Mērkaķi, kuri var bez sirdsapziņas pārmetumiem mainīt draugus, partnerus vai mājokļus vienā acumirklī. Mērkaķis ar savu gudrību ir labs spekulants un aktīvs spēlmanis, blefa mākslas paraugs. Viņš spēj izcelties teju ikvienā jomā.

 

Šis gads Mērkaķiem solās būt intensitātē 7/10

Galvenā atziņa: Uztvere!

 

Šogad Mērkaķis darīs visu, lai pilnveidotu savu gudrību un veselo saprātu, lai iemācītos pieņemt savas pagātnes kļūdas un filozofiju. Mērkaķis var sagaidīt stagnāciju tajos projektos, kas viņam ir tuvi sirdij. Tādējādi viņš būs spiests cīnīties vairākās frontēs vienlaikus, pievēršot uzmanību divdomīgiem cilvēkiem, ar kuriem ir jāuzmanās dažādās sadarbībās. Domstarpības vai pārpratumi var rasties biznesa sanāksmēs, budžeta jautājumos vai arī var rasties interešu konflikts ar uzņēmuma vadību. Daudziem Mērkaķiem nāksies apzināties savas pagātnes uzvedību un/vai kļūdas, ko tagad vajadzēs labot. Jāizvairās no jebkādiem dārgiem braucieniem. Jābūt uzmanīgiem attiecībā uz uzturu, miega kvalitāti un vispārējo veselību.

 

Mīlestība, ģimene, attiecības

Mīlas jomā šis būs laiks, kad varēsi nokārtot kādu savu pagātnē pieļautu nolaidību, kļūdu. Var rasties arī pagātnes notikumi vai cilvēki, kuri tagad traucēs tavu mieru. Esi uzmanīgs, jo šogad cilvēki var censties ļaunprātīgi izmantot tavu uzticību. Arī tev pašam ir ieteicams būt godīgam jebkurā situācijā, it īpaši, ja gribi, lai tev veicas. Mīlas jomā labāk šogad neveikt radikālas izmaiņas, it īpaši, ja tev ir partneris, kurš dzimis  Zirga, Tīģera vai Truša gadā. Pretējā gadījumā tev nāksies divkāršot savus centienus un uzmanību, lai saglabātu harmoniju savās mājās. Nevajadzētu steigties arī ar bērnu radīšanu šajā gadā, vislabāk nogaidīt līdz 2020. gadam, kas būs Metāla Žurkas gads. Jo tieši Metāla Žurkas gadā dzimušajiem ir izcila saderība un saskaņa ar Mērkaķi kā savu tēvu vai māti.

 

Darbs un sociālā dzīve

Šogad tev jāuzmanās no ieguldījumiem, kas piedāvā ātras un pārāk neticamas ienākumu perspektīvas. Mērkaķim būs svarīgi apzināties, ka viņš var paļauties uz saviem līdzekļiem. Iespējams, pateicoties taviem aprēķiniem un spējai izlavierēt starp dažādām situācijām, tu varēsi stabilizēt situāciju. Sadarbība ar Suņa gadā dzimušu personu var kļūt ļoti nozīmīga. Iespējama ievērojama naudas plūsma gada otrajā pusē.

 

Laime un labklājība

Vislabvēlīgākie periodi Mērkaķiem 2018. gadā būs: Pūķa mēnesis (2018. gada aprīlis), Čūskas mēnesis (2018. gada maijs), Cūkas mēnesis (2018. gada novembris) un Žurkas mēnesis (2018. gada decembris).

Visnelabvēlīgākais periods: Tīģera mēnesis (2018. gada februāris).

 

 

GAILIS

Cilvēki, kuri dzimuši šajos gados (atkārtojas ir pēc 12 gadiem) pēc Ķīniešu horoskopa ir Gaiļi: … 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017, 2029…

 

Īsumā par Gaili: Krāšņs un pārsteidzošs, bieži vien ekscentriskais gailis ir arī dziļi konservatīvs, mīl morāli, patiesību un taisnīgumu. Gailis,  kurš paļaujas uz saviem spēkiem, ir labs orators, bet ne politiķis vai diplomāts. Pateicoties savam stingrajam raksturam, Gailis var veikt vairākus projektus vienlaikus. Stingrs, vienmēr velta darbam lielu uzmanību, dzimis konkurents. Gaili motivē izaicinājumi un spēcīgā vēlme pārspēt pretinieku, it īpaši viņam patīk būt uzmanības centrā, izbaudot uzvaras saldo garšu.

 

Šis gads Gaiļiem solās būt intensitātē 6/10

Galvenā atziņa: Organizēšana!

 

Šis Gailim solās būt kopumā labvēlīgs gads, ar iespēju uzsākt jaunus projektus. Radīsies arī dažādi šķēršļi, taču tie būs pārvarami. Var gadīties auglīgas tikšanās un braucieni projām no mājām, kas pilnveidos ne tikai Gaiļa pieredzi, bet arī dāvās brīnišķīgus piedzīvojumus. Gaidāmas jaunas draudzības ar dažāda līmeņa cilvēkiem. Uzņēmējdarbībā arī privātās attiecības var kļūt par daļu no biznesa sarunām. Iespējami arī īsi stagnācijas periodi, kuru laikā Gailim var rasties nedrošības sajūta. Uzmanīties vajadzētu no sava tiešuma, jo var gadīties aizvainot kādu, kurš patiesībā var daudz dot. Panākumi lielā mērā būs atkarīgi no attiecību skaita un kvalitātes, ko Gailim būs izdevies attīstīt, kā arī no spējas izvairīties no grūtībām. Visu gadu jārūpējas par savu veselību. Skriešana un joga darīs tikai labu!

 

Mīlestība, ģimene, attiecības

Lai palielinātu savas iespējas atrast patieso dvēseles radinieku, Gailim var rasties kārdinājums meklēt potenciālo partneri citā valstī vai pat kontinentā. Jebkurā gadījumā – par mīļoto vispirms vajadzētu daudz ko uzzināt, līdz nolemsies attiecības virzīt ļoti nopietnā gultnē. Tavās attiecībās nav paredzams nekas ārkārtēji negatīvs, taču mājās vajadzētu ierobežot izmaksas un izvēlēties nopietnākus ilgtermiņa ieguldījumus, piemēram, padomāt par nekustamā īpašuma iegādi. Bērna dzimšana Suņa gadā Gailim nesolās būt visai labvēlīga.

 

Darbs un sociālā dzīve

Runājot par profesionālo situāciju, Gailim var tikt uzticēti jauni pienākumi uzņēmumā vai pat darba vietas maiņa, ja vēlēsies uzlabot dzīves līmeni. Būs veiksmīgas tikšanās ar bijušajiem kolēģiem, kuri palīdzēs nostiprināt tavu pārliecību par profesionālo izvēli un finansiālo ieguldījumu atbilstību. Tu vari attīstīt sevi lietās un veidos, kas tev ļaus apvienot darbu ar vaļasprieku, piemēram, ēdiena gatavošanu, keramiku, iekšējo apdari u.tml.

 

Laime un labklājība

Vislabvēlīgākie periodi Gaiļiem 2018. gadā būs: Pūķa mēnesis (2018. gada aprīlis), Čūskas mēnesis (2018. gada maijs) un Vērša mēnesis (2019. gada janvāris).

Visnelabvēlīgākais periods: Zaķa mēnesis (2018. gada marts).

 

 

SUNS

Cilvēki, kuri dzimuši šajos gados (atkārtojas ir pēc 12 gadiem) pēc Ķīniešu horoskopa ir Suņi: … 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018, 2030…

 

Īsumā par Suni: Ķīniešu horoskopa 11. zīme ir simpātiska un saprātīga. Personai, kura dzimusi Suņa gadā, ir nopietna pieeja dzīvībai un attiecībai ar citiem cilvēkiem. Suns nekad nepametīs savus draugus. Suns dod priekšroku laukiem ne pilsētai un nav liels ceļotājs, vislabāk viņš rūpējas par savu mājokli. Suns ir godīgs, uzticīgs, taču arī greizsirdīgs un kļūst pesimistisks, ja kāds viņam nodara pāri. Profesionālajā pasaulē Suns bieži ir advokāts, tiesnesis, policists, pedagogs, priesteris, ārsts, slepenais aģents, filozofs, kritiķis vai rakstnieks.

 

Šis gads Suņiem solās būt intensitātē 8/10

Galvenā atziņa: Jauns sākums!

 

Šajā gadā būs iespēja nostiprināt savus sasniegumus un atjaunot motivāciju. Laime ir pie tavām durvīm, vajag tikai spēt to saprast un uztvert. Šajā gadā var nākties arī sastapties ar daudziem šķēršļiem, tomēr solās beigties vismaz pagātnes vilšanās un nelaimes, kas tevi iespaidojušas. Visticamāk, beidzot apzināsies arī savas intīmākās vēlmes, neizjūtot kaunu par tām. Suns ar savām darbībām spēs pozitīvi ietekmēt arī savus ģimenes locekļus, pievēršot viņiem lielāku uzmanību. Nāksies vairāk izvērtēt cilvēkus, jo izrādīsies, ka apkārt ir vairāki tādi, kuri, izliekoties par labvēļiem, patiesībā vēlējuši tev tikai to sliktāko.

 

Mīlestība, ģimene, attiecības

Ir pienācis laiks atjaunot savu garderobi un doties uz pasākumiem plašākā publikā. Ja tev ir partneris, kurš dzimis Tīģera, Zirga vai Zaķa gadā (vai arī, ja tādu atradīsi tuvākajā laikā), var izvērsties ļoti patīkama attiecību attīstība. Zemes Suņa gads tev ir patiesi veiksmīgs, lai nostiprinātu attiecības – saderinātos vai laulātos. Iespējams, atjaunosies kādas saistības no pagātnes. Var atjaunoties padzisusi mīlestība vai arī tieši pretēji, radīsies kāds trieciens attiecībās, kas var draudēt pat ar šķiršanos. Gads kopumā solās būt labs arī bērna dzimšanai, jo īpaši, ja tev ir partneris, kurš dzimis Cūkas gadā. Savukārt, ja tavs partneris ir Čūska, labāk nogaidīt līdz 2020. vai 2021. gadam.

 

Darbs un sociālā dzīve

Šis gads solās būt labvēlīgs arī karjeras jomā. Tiesa – lai gūtu panākumus, tev būs jāgatavojas konkrētajam notikumam. Mierīgi un lēnām spēsi nostiprināt savu stāvokli sabiedrībā. Nevajadzētu uzsākt utopiskus projektus, kas krietni pārsniedz tavas kompetences jomu. Labāk izvēlēties profesionālos ceļus, kur varēsi lieliski izrādīt un pielietot savas prasmes, tas nodrošinās arī lielāku panākumu gūšanu. Esi uzmanīgs saziņā ar cilvēkiem, tev jācenšas izprast viņu vēlmes un darbības, kā arī jāizvērtē, kādi motīvi viņus vada.

 

Laime un labklājība

Vislabvēlīgākie periodi Suņiem 2018. gadā būs: Tīģera mēnesis (2018. gada februāris), Zaķa mēnesis (2018. gada marts) un Zirga mēnesis (2019. gada jūnijs).

Visnelabvēlīgākais periods: Pūķa mēnesis (2018. gada aprīlis).

 

 

CŪKA

Cilvēki, kuri dzimuši šajos gados (atkārtojas ir pēc 12 gadiem) pēc Ķīniešu horoskopa ir Cūkas: … 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019, 2031…

 

Īsumā par Cūku: Juteklīga, lojāla un savā ziņa maiga zīme. Cūka ir cīnītāja, kura pilnībā spēj izbaudīt dzīvi. Viņa ir vienkārša savās attiecībās ar citiem, un viņas taisnīgums padara viņu par uzticamu draugu. Kad Cūka ir noraizējusies, viņa var kļūt noslēpumaina, greizsirdīga un šaubīties par daudz ko. Cūkas bieži uzplaukst mākslas sfērā, kā arī medicīnā.

 

Šis gads Cūkām solās būt intensitātē 5/10

Galvenā atziņa: Apziņa!

 

Šajā gadā Cūka samierināsies ar pamatvērtībām, izrādot cieņu un uzmanību citiem. Tu gūsi labumu, atjaunojot kādas attiecības. Var nākties saskarties ar savām iepriekš pieļautajām kļūdām. Finanšu jautājumi var radīt nepatikšanas un izjaukt paradumus, zinot, cik ļoti Cūka mīla komfortu. Tev vajadzētu uzņemties lielākas rūpes par saviem izdevumiem, jo īpaši gada vidū. Darbā vajadzētu saprast un apzināties to, ka vislabākais ir censties saglabāt vēsu prātu. Jāizvairās no jebkāda veida pretrunīgām situācijām, ja vien nav pilnīgas pārliecības, ka gūsi uzvaru. Var nākties sastapties ar nodevību vai krāpniecību. Nevajadzētu kavēt rēķinu apmaksu. Iespējama kādas senas draudzības atjaunošana.

 

Mīlestība, ģimene, attiecības

Šogad tev ir plašas iespējas satikt jaunus cilvēkus, jo īpaši svētku laikā – dzimšanas dienās, kāzās utt. Iespējams, tieši šogad uzsāksies tavas skaistās mīlestības stāsts. Tev vajadzētu vairāk padomāt par sevi un pievērst uzmanību sev, savam izskatam, vēlmēm un iespējām. Iespējami arī dažādi strīdi, taču tie vairāk būs novērojami senākās attiecībās, iespējams, tāpēc, ka kāds senāks draugs jutīsies apdraudēts tavas jaunās draudzības dēļ. Ir svarīgi, lai arī tu iemācītos atzīt savas kļūdas un pieņemtu kritiku mierīgi.

 

Darbs un sociālā dzīve

Ļoti liela nozīme būs spēkam un izturībai – tie būs tavi galvenie sabiedrotie karjeras jomā un arī sociālās dzīves labirintos. Veiksme var paspīdēt pavisam negaidīti, paplašinot tavu redzesloku un attīstot vispārējo dzīves skatījumu. Tu spēsi demonstrēt savus talantus. Uzmanīgi tev vajadzētu vērot arī savu muguru, lai neatrastos kāds, kurš tajā gribētu iedurt dunci, tāpēc nevajadzētu izklāstīt vissīkākās sava plāna detaļas cilvēkiem, par kuriem neesi 100% pārliecināts. Daudziem cilvēkiem ir divas sejas, ar to rēķinies!

 

Laime un labklājība

Vislabvēlīgākie periodi Cūkām 2018. gadā būs: Tīģera mēnesis (2018. gada februāris), Zaķa mēnesis (2018. gada marts), Kazas mēnesis (2018. gada jūlijs) un Žurkas mēnesis (2018. gada decembris).

Visnelabvēlīgākais periods: Čūskas mēnesis (2018. gada jūnijs).

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.