Home Bez tēmas 10 minūtes no nāves; Sieviete publisko baisas fotogrāfijas

10 minūtes no nāves; Sieviete publisko baisas fotogrāfijas

0
Foto:Ekrānšāviņi no Twitter

 

Briesmīgs gadījums Japānā – kāda sieviete ievietojusi sociālajā vietnē “Twitter” savas fotogrāfijas, kas liek šausmās saķert galvu ikvienam saprātīgi domājošam cilvēkam, vēsta britu mediji.

Kā tiek ziņots – sieviete beidzot, pēc desmit gadiem, uzdrīkstējusies publiskot attēlus, ko uzņēmusi pusaudža gados, kad vectēvs viņu turējis badā. Attēlos redzams, ka no cilvēka pāri palicis vien skelets, kas apvilkts ar ādu. Viņas svars tobrīd bija vien 16,8(!) kg.

Kā pati sieviete izteikusies sociālajā tīklā, vectēvs bijis tik nežēlīgs, ka ik reizi, kad pieķēris viņu ēdam, sitis viņai pa vēderu, līdz meitene sākusi vemt. Par laimi, viņu izglābuši policisti un šo 10 gadu laikā sieviete atlabusi. Kad toreiz pusaudze tika nogādāta slimnīcā, ārsti apstiprinājuši, ka viņa atradusies kritiskā stāvoklī, nosaucot to par “10 minūtes no nāves”.

Ar fotogrāfijām viņa vēlējās vērst uzmanību uz to, cik bīstams ir nepietiekams uzturs. Jaunā sieviete iečivināja “Twitter”: “Cilvēkiem, kuriem ko tādu nodara ļaunprātīgi, ir citādāk, bet, ja jums ir ēšanas traucējumi, lūdziet palīdzību, pirms ir par vēlu!”

 

Viņa publiski neatklāja, kas noticis ar vardarbīgo vectēvu.

 

Bildes tika ievietotas ar lietotājvārdu “wild cabbage”, bet nu ieraksti nav atrodami. Vien palikuši ziņu ieraksti, pieminot meiteni ar šo lietotājvārdu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.