Home Nopietnāk Aviokatastrofa Krievijā: Atklāj pirmos upurus, notikušo nofilmējusi privātmājas kamera

Aviokatastrofa Krievijā: Atklāj pirmos upurus, notikušo nofilmējusi privātmājas kamera

0
Katastrofā mirušas stjuartes Anastasija (29) un Viktorija (21), kā arī pasažiere Uļjana (28). Foto: east2west news
Katastrofā mirušas stjuartes Anastasija (29) un Viktorija (21), kā arī pasažiere Uļjana (28). Foto: east2west news

Svētdien līdztekus olimpiskajām intrigām pasauli pāršalca arī kāda skumja ziņa no Krievijas, kur netālu no galvaspilsētas Maskavas avarēja pasažieru lidmašīna “Antonov An-148” ar 65 pasažieriem un sešiem apkalpes locekļiem uz borta. Diemžēl bojā gājis 71 cilvēks, izdzīvojušo nav.

 

Ārvalstu mediji ziņo, ka “Saratov Airlines” lidmašīna bijusi ceļā no Domodedovas lidostas uz pie robežas ar Kazahstānu esošo Orskas pilsētu. Jau drīz pēc izlidošanas lidaparāts pazudis no radaru ekrāniem, avarējot Ramenskas reģionā, kas atrodas netālu no Maskavas.

 

 

 

Avārijas cēloņi varētu būt kā laikapstākļi (pēdējās dienas stipri snidzis, apgrūtināta redzamība), tā pilota kļūda. Zīmīgi, ka lidaparāts bijis vien septiņus gadus vecs.

 

east2west news
east2west news
east2west news
east2west news

 

Tikmēr ārvalstu mediji jau publiskojuši pirmās ziņas un foto par traģēdijā bojāgājušajiem.

 

Tiek vēstīts, ka jaunākais upuris ir vien piecus gadus vecā Nadežda, kura lidojusi kopā ar savu 32 gadus veco mammu Oksanu. Tāpat mirušas stjuartes Anastasija (29) un Viktorija (21), kā arī otrais pilots Sergejs (34).

 

 

Bojā gājuši arī divi jauni puiši Jevgēņijs (12) un 17 gadus vecais Iļja. Tāpat dzīvību katastrofā zaudējušas Uļjana (28), Kriskentija (25) un 53 gadus veca ārste vārdā Ludmila.

 

Atsaucoties uz avotiem Krievijā, tiek vēstīts, ka lidaparātā atradušies arī Šveices, Azerbaidžānas un Kazahstānas pilsoņi.

 

Aculiecinieki stāsta, ka lidmašīna aizdegusies jau gaisā un strauji nogāzusies. Mirušo atpazīšanai, visticamākais, vajadzēs izmantot DNS analīzes. Notikušo nofilmējusi arī kāda privātmajas kamera:

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.