Home Nopietnāk Sliktas ziņas šorīt saņemtas no Rīgas

Sliktas ziņas šorīt saņemtas no Rīgas

0

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 7.februāra plkst. 6.30 līdz 8.februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 34 izsaukumus – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu un 15 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

 

Plkst. 14.16 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Aglonas ielu Rīgā, kur piecstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka pirmā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas un cilvēka drēbes 2,2m2 platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks. Ugunsgrēks likvidēts pirms VUGD ierašanās.

 

 

Šonakt plkst. 00.01 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Sakņu ielu Liepājā, kur piecstāvu dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka mājas pirmā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas 2m2 platībā. No piedūmotā dzīvokļa ugunsdzēsēji glābēji izglāba vienu cilvēku, kurš bija cietis un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Līdztekus no ēkas evakuēti vēl divi cilvēki. Plkst. 00.40 ugunsgrēks likvidēts.

 

 

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, darva, sadzīves mantas, ūdens sildītājs un skapis, vieglā automašīna, dzīvojamais vagoniņš, bēniņu pārsegums, divi šķūņi, sodrēji trīs ēku dūmvados un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.