Home Nopietnāk Iecavā dzīvoklī viena atstāta meitenīte teju izraisa lielu nelaimi

Iecavā dzīvoklī viena atstāta meitenīte teju izraisa lielu nelaimi

0

No lielas nelaimes pirmdienas rītā izdevies paglābties kādas daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājiem Iecavā, vēsta LNT “Degpunktā”.

 

Viena pati mājās atstāta meitenīte (viņai ir 7 gadi un likums tik lielu bērnu neaizliedz atstāt vienu pašu), iespējams, vēlējusies ko uzsildīt uz plīts, tomēr balons visticamāk bijis nepareizi pievienots. Sākusies gāzes noplūde, kuras rezultātā bērns saindējies, bet kaimiņi, sajūtot gāzes smaku, cēla trauksmi.

 

Par laimi, meitene netika līdz sērkociņiem, jo tad varēja notikt eksplozija. No mājas evakuēti 14 cilvēki. “Septiņus gadus vecā meitenīte no rīta bija palikusi viena, un blakus kaimiņiene man piezvanīja, jo bija sajutusi gāzes smaku. Es teicu, ka tēju neesmu sildījusi, pie plīts vispār vēl nav būts, un balons man ir jauns. Viņa te visus apzvanīja un ugunsdzēsējus izsauca, arī gāzes kantori, bet te pēkšņi meitenīte atvēra durvis, izrādījās tas pie viņiem. Labi, ka meitene neiededza plīti,” stāsta viena no nama iedzīvotājām.

 

Nu iedzīvotājiem priekšā saruna ar jaunajiem īrniekiem, kuri, acīmredzot, nav pratuši lāgā apieties ar gāzes balonu, plītij to pieslēdzot pašu spēkiem.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.