Home Nopietnāk Būtiski jaunumi Maligina mantojuma lietā

Būtiski jaunumi Maligina mantojuma lietā

0

Jūrmalas pilsētas Bāriņtiesa nolēmusi par Valērija Maligina mantojuma aizgādni iecelt viņa vecāko meitu Irinu Maliginu, informē viņas pārstāvji.

 

 

Jūrmalas pilsētas Bāriņtiesa (turpmāk — Bāriņtiesa), izvērtējot Irinas Maliginas kandidatūru, iecēlusi viņu par Valērija Maligina mantojuma aizgādni no 2018. gada 6. februāra. Likumā paredzēts, ka mantojuma lietā ieinteresētās personas var pieprasīt mantojuma aizgādnību, lai nodrošinātu tā pārvaldību un vērtības saglabāšanu līdz brīdim, kad mantojums nonāk īpašumā mantiniekiem. Bāriņtiesa uzrauga aizgādņa rīcību aizgādņa pienākumu izpildē.

 

 

Irina Maligina: “Man ir uzticēta liela atbildība. Esmu gatava to uzņemties un godprātīgi pildīt aizgādņa pienākumus un rūpēties par mantojuma vērtības saglabāšanu visu mantinieku interesēs. Kā aizgādne īstenošu akcionāru tiesības un nodrošināšu nepieciešamo lēmumu pieņemšanu AS “Olainfarm un citos uzņēmumos, lai esošās vadības komandas varētu turpināt iesākto un īstenot jau iepriekš apstiprinātos attīstības plānus. Tā kā manam tēvam Valērijam Maliginam piederēja daudz nekustamo īpašumu un uzņēmumu, viens no pirmajiem uzdevumiem būs apzināt visu, kas ietilpst mantojumā. Tāpat būtisks pienākums ir turpināt rūpēties par nekustamajiem īpašumiem un tos apsaimniekot, kas ietver gan mantas aizsardzību, gan regulāro rēķinu apmaksu. Jāturpina pildīt arī tēva kredītsaistības. Vēlos uzsvērt, ka plānoju īstenot pragmatisku pieeju un darīšu visu labāko iespējamo visu mantinieku interesēs.”

 

 

Jau vēstījām, ka nesen divas vecākās decembrī mirušā miljonāra Valērija Maligina meitas nāca klajā ar paziņojumu.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.