Home Nopietnāk Pie Pērnavas jūras ledū ielūzis un nogrimis mikroautobuss, bojā gājuši vairāki cilvēki

Pie Pērnavas jūras ledū ielūzis un nogrimis mikroautobuss, bojā gājuši vairāki cilvēki

0

 

Igaunijā, Pērnavas apriņķī, otrdien ledū ielūzis mikroautobuss, kurā seši cilvēki pa aizsalušo jūru devušies uz Manilaida salu, vēsta Igaunijas mediji. Šajā vietā nav un nekad nav bijis oficiāla ledus ceļa, bet to ziemā mēdz izmantot vietējie.

 

Aptuveni 500 metrus no krasta transportlīdzeklis ielūzis. Divus alkohola reibumā esošus cilvēkus izdevies glābt, bet pēc viņu teiktā, vēl četri palikuši nogrimušajā busiņā. Viņus meklē ūdenslīdēji. Notikuma vietā jūras dziļums ir aptuveni četri metri. Jaunākā informācija liecina, ka divi miruši vīrieši jau ir izcelti. 

 

Kā norāda postimees.ee, ūdens jūrā ir tik auksts, ka ielūzušie labākajā gadījumā izdzīvoja dažas minūtes. Lai izvilktu divus mirušos, ūdenslīdējiem nācās izsist logu. Darbi notikuma vietā turpinās. Ūdens konkrētajā vietā esot tik sekls, ka no ūdens laukā rēgojusies pat busiņa antena.

 

Kā norāda Pērnavas policijas priekšnieks Andress Sinimeri, ūdens spiediens ir tik liels, ka auto durvis atvērt nelaimīgajiem nav bijis iespējams. Šādā gadījumā vienīgā glābšanās iespēja ir caur logiem, tomēr pie šādas ūdens temperatūras cilvēkam medicīniskā palīdzība būtu nepieciešama jau pēc dažām minūtēm.

 

 

Kā ziņojuši vietējie, kompānijā sākumā gribējusi braukt ar prāmi, tomēr tas devies uz citu salu, un braucēji nolēmuši Manilaida salā nokļūt pa ledu.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.