Home Nopietnāk Dienas horoskops 7.februāris

Dienas horoskops 7.februāris

0

Auns

Šī diena būs visai nogurdinoša. Attapsies starp dažādiem, sarežģītiem cilvēkiem, kuri, diemžēl, inficēs tevi ar savu negatīvismu. Centies šo nogurumu un dusmas atstāt darbā, nevis aiznest mājās. Atrodi veidu, kā ātri atgūt mieru. Iespējams, palīdzēt var pastaiga cauri piesnigušam mežam un svaiga, auksta gaisa ieelpošana. Neaizmirsti saģērbties silti, jo var gadīties, ka sastapsi interesantu kompanjonu, pateicoties kuram tava pastaiga nedaudz ieilgs.

Vērsis

Šodien sasniegsi un baudīsi pilnīgu emocionālu, kā arī intelektuālu mieru. Jo vairāk sevi distancēsi no svešu cilvēku problēmām, jo labāk. Pārlieku liels dāsnums var pamatīgi patērēt gan tavus enerģijas, gan materiālos resursus. Cilvēks, kuram vēlēsies palīdzēt, būs nepateicīgs. Tiklīdz būsi atrisinājis viņa problēmas, viņš, pat nepasakot paldies, pazudīs no tavas ikdienas un nepapūlēsies sasveicnāties, kad sastaps tevi garāmejot.

Dvīņi

Šodien atradīsies pamatīgi tālu prom no visa, kas saistīts ar harmoniju un romantiku. Mīlestības jomā raudzīsies pēc tādām virspusējām lietām, kā komforts, izdevīgums un materiāli labumi. Uzsākot šo sava veida pašapkalpošanās romānu, darīsi visu, lai paceltu savu pašapziņu, taču tas būs veltīgi. Galu galā, vakarā, dodoties pie miera, atzīsi pats sev, ka nejūties sevišķi patīkami uzņemoties dārgas luksusa rotaļlietas lomu.

Vēzis

Šodien atklāsi priekš sevis jaunu izklaides vietu. Pavadīsi tur vairākas stundas, līdz ar to vakars aizlidos vēja spārniem. Vēl šodien gaidāmi kādi tev un tavai ģimenei nozīmīgi jaunumi, piemēram, ziņas, ka kāds no tuviniekiem sasniedzis savu ilgi kāroto mērķi – uzsācis studijas prestižā universitātē, ieguvis darba vietu lielā kompānijā utml. Tava jaunatklātā atpūtas vieta būs lieliski piemērota šo jaunumu atzīmēšanai.

Lauva

Tev šodien ieteicams likt lietā mieru un savaldību. Viss, kam tavuprāt jānotiek tavā profesionālajā dzīvē, agrāk vai vēlāk notiks, kas nozīmē, ka tev vienkārši jāiemācās būt pacietīgākam. Nav vajadzības visu sasteigt. Neuzstāj vadībai, lai viņi uzaicinātu tevi uz pārrunām par algas pielikumu vai paaugstinājumu. Tādejādi tu panāksi pretējo un kārotais amats vai ienākumu palielinājums tiks kādam no taviem kolēģiem.

Jaunava

Šodien pārsteigsi kādu no saviem darba kolēģiem. Viņš dalīsies ar tevi savos tuvāko dienu plānos un saņems no tevis negaidīti lielu atbalstu, kā rezultātā kļūsi par viņa sabiedroto plānotajos notikumos. Vakarpusē, kādā kafejnīcā, abi apspriedīsiet šo sadarbību jau detalizētāk un izrunāsiet arī ar visus ar konkrēto biznesu saistītos jautājumus – tai skaitā potenciālos investorus.

Svari

Šodien nāksies sevi turēt ļoti striktos rāmjos. Izjutīsi spiedienu no kāda augstāk stāvoša vīrieša puses, kurš nemitīgi uzrauga tavu darbu. Šis, iespējams jaunais, priekšnieks būs ļoti strikts, līdz ar to nebūs laika pat uz minūti pievērsties ne sociālajiem tīkliem, ne pļāpām ar tuviniekiem. Tiesa gan, gala rezultāts tevi ļoti apmierinās. Dienas beigās, sadarbojoties ar vadību, būs pabeigts kāds ļoti nozīmīgs projekts, savukārt par ieguldīto darbu saņemsi pelnītu atlīdzību.

Skorpions

Šodien ar skaudību noraudzīsies uz kādas ģimenes laimi. Sapņojot, kaut tev arī būtu šādas, mīlestības pilnas attiecības, piereģistrēsies vairākos iepazīšanās portālos. Stundas laikā saņemsi daudz dažādus zvanus un ziņojumus ar piedāvājumiem tikties. Atceries, ka savu potenciālo partneri nepieciešams izraudzīties ar lielu piesardzību, tādēļ izvairies no personām, kuras meklē vienas nakts sakarus vai vienkārši materiālus labumus.

Strēlnieks

Šodien būsi noskaņots gūt ātrus panākumus darbā. Uzsākot kādu īslaicīgu projektu, neaizmirsti, ka šis ir vienkāršs uzdevums pat iesācējam, tādēļ negaidi, ka saņemsi par to milzu atlīdzību. Necenties mākslīgi palielināt projekta nozīmīgumu. Tādejādi tu sevi tikai sāpināsi, savukārt tava priekšniecība pamatoti tevi sāks uzskatīt par aprobežotu personu, kas nenoliedzami sagraus tavu reputāciju profesionālajā vidē.

Mežāzis

Šodien nespēsi izturēt apkārt valdošo spriedzi. Lauzīsi pats sev pirms kāda laika doto solījumu, kā rezultātā mocīsies sirdsapziņas pārmetumos. Šīs dienas notikumi kārtējo reizi atgādinās, ka pieļaujot šāda veida kļūdas, nožēla ir neizbēgama. Lai justos brīvs, tev jāizvēlas – vai nu izvairies no „grēkošanas” , vai arī atsauc atpakaļ sev doto solījumu.

Ūdensvīrs

Šodien baidīsies atklāti paust savas jūtas. Šo problēmu atrisinās kāds tavs draugs, kurš pačukstēs konkrētajam cilvēkam par to, ko jūti. Tavs sirdsāķītis, padzirdot, ka vēlies ar viņu uzsākt nopietnas attiecības, ilgi nedomājot, piekritīs. Uzsākot šo mīlas stāstu, neaizmirsti pateikties savam draugam un padomā, ko tu varētu izdarīt, lai iepriecinātu viņu tā, kā viņš iepriecināja tevi.

Zivis

Šodien ieteicams izvairīties no konflikta uzsākšanas ar kādu no jaunajiem kaimiņiem. Šis cilvēks var pamatīgi sagandēt savu dzīvi, ja uzsāksiet karu savā starpā. Centies uzturēt ar viņu draudzīgas attiecības, vienlaikus gan respektējot viņu, gan mierīgā ceļā izpaužot savas vēlmes, neapmierinātību utml. Viņš būs saprotošs un mainīs savu uzvedību, līdz ar to izmanto šo iespēju iegūt vēl vienu labu draugu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.