Home Nopietnāk Rīgas skolā noģībis zēns, kurš ilgi nav ēdis; kas policistus sagaidīja viņa...

Rīgas skolā noģībis zēns, kurš ilgi nav ēdis; kas policistus sagaidīja viņa mājās?

0

Likumsargi veic pārbaudi kāda zēna mājvietā, kurš skolā noģībis.

 

 

26. janvārī neilgi pirms pulksten 14.00 Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju no sociālā dienesta darbiniekiem par nepieciešamību apsekot kāda zēna dzīvesvietu. Puika notikuma dienā, atrodoties mācību iestādē, noģībis, pēc kā hospitalizēts uz ārstniecības iestādi. Pārrunu laikā noskaidrots, ka zēns nav ilgstoši ēdis līdz ar to informācija nekavēties nodota sociālā dienesta darbiniekiem mājokļa apsekošanai.

 

 

Policistiem, ierodoties notikuma vietā, sastapti sociālā dienesta darbinieki, kuri atklāja, ka zēnam ir arī jaunāks brālītis. Drošības apsvērumu dēļ izsaukti policisti, lai vajadzības gadījumā varētu pieņemt lēmumu par nošķiršanu un sagatavotu nepieciešamo pierādījumu bāzi.

 

 

Dzīvokļa durvis atvēra kāds kungs, kurš ieaicināja dienestu darbiniekus mājoklī. Vīrietis skaidroja, ka ir abu zēnu patēvs un atzina, ka par abiem dzīvesbiedres bērniem rūpējas. Atvasēm tiekot nodrošināts viss nepieciešamais, tai skaitā arī pārtika. Vīrietis atklāja, ka, iespējams, zēns noģībis, jo iepriekšējā vakarā nav klausījis vecākus un visu nakti planšetē spēlējis spēles. Patēvs atklāja, ka šī neesot pirmā reize, kad zēns visu nakti spēlējis videospēles.

 

 

Pārbaudes laikā noskaidrots, ka ledusskapī patiešām ir pietiekams pārtikas daudzums. Tāpat nebija arī nekādu pazīmju, ka pret bērnu būtu īstenota vardarbība.

 

 

Likumsargi veica preventīva rakstura pārrunas par bērnu rūpīgāku pieskatīšanu, tai skaitā ierobežošanu un palīdzības iespējām pie sociālā dienesta saistībā ar bērnu audzināšanu.

 

 

Nepieciešamības gadījumā ģimene tiks apsekota atkārtoti.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.