Home Nopietnāk Nepatīkams pavērsiens mirušas atrastās studentes Sintijas lietā

Nepatīkams pavērsiens mirušas atrastās studentes Sintijas lietā

0

Kam traucē Bezvests.lv vai kā interesēs ir nomelnot brīvprātīgos? Jauns pagrieziena punkts Sintijas Bāliņas lietā, vēsta organizācija Bezvēsts.lv

 

Bezvēsts pazudušās un pāragri bojā gājušās 19 gadīgās Sintijas Bāliņas tēvs Raimonds Bāliņš atzinās, ka uz viņu tika izdarīts spiediens no detektīvu aģentūras puses, kurā ģimene vērsās pēc palīdzības un lūdza izmeklēt meitas bojā ejas iemeslus. Sagaidāmās privātdetektīva profesionālās palīdzības vietā, ģimene saņēma virkni nepatikšanu un raižu. Izmeklēšanas vietā, aģentūra uzsāka sevis publisku slavināšanu un sacēla nevajadzīgu troksni ap traģiski bojā gājušās meitenes lietu.

 

 

 

 

Vecākiem, par viņu pašu personīgajiem naudas līdzekļiem, aģentūra palūdza sniegt interviju masu informācijas līdzekļiem, un intervijas laikā fonā bija šīs detektīvu aģentūras logotips. Bojā gājušās Sintijas tēvs ir neizpratnē: viņš nebija domājis, ka detektīva pakalpojumos ietilpst nevis lietas izmeklēšana, bet žurnālistu iesaistīšana un publicitātes radīšana ap krimināllietu. Īpaši rada neizpratni, ar kādu mērķi privātdetektīvs vecākiem lūdz sniegt komentārus, kas nomelno ne tikai policijas darbu, bet pat brīvprātīgo darbu, kuri divas dienas pēc kārtas 2017.gada novembra beigās veica meitenes meklēšanu no agra rīta līdz vēlai naktij Mangaļsalā un Vecmīlgrāvja mežā.

 

 

„Tā būtu vēl pusbēda, – saka Sintijas tēvs Raimonds Bāliņš, – ja privātdetektīvs vienkārši neveiktu savu darbu. Taču viņa mums pieprasīja publiski nomelnot visus, kas palīdzēja meklēt mūsu meitu, un kurus mēs cienām, un kuru darbu mēs novērtējam.”

 

 

Bezvēsts pazudušo tuvinieki ir ļoti viegli ievainojami, gatavi ķerties pie jebkura salmiņa un vērsties pēc palīdzības pie jebkura, kas sola palīdzēt atrast pazudušo. Par jebkuru naudu. Taču ne vienmēr tas beidzas ar labu. Cilvēki, esiet modri, brīdina BEZVESTS.LV , neuzķerieties uz šādu negodīgu darboņu tukšajiem solījumiem!

 

 

Bojā gājušās Sintijas tēvs Raimonds Bāliņš stāsta, ka pieredze darbā ar BEZVESTS.LV, viņam jau bija bijuši, kad meita pirms 4 gadiem gāja prom no mājām. Un šī pieredze ir pozitīva. Meteni izdevās atrast un atgriezt ģimenē. Bet ar privātdetektīviem iepriekš nekad nav bijusi vajadzība tikties. „Domāju, ka vēršanās detektīvu aģentūrā, paātrinās izmeklēšanu, taču arī šobrīd nekas nav pavirzījies uz priekšu. Toties, pateicoties detektīvam, ģimene tika ievilkta neizprotamā un dīvainā PR kampaņā, kas nomelno policiju un brīvprātīgos”.

 

 

Raimonds Bāliņš paziņoja, ka ir pārtraucis līgumu ar detektīvu un nožēlo, ka ir kļuvis par ķīlnieku netīrā spēlē. „Lai visi šie dubļi paliek uz šī cilvēka sirdsapziņas. Bezvests.lv brīvprātīgos es apvainot nekādā ziņā nebiju vēlējies, tieši pretēji, es apbrīnoju šo cilvēku pašaizliedzību. Viņi meklēja manu meitu kopā ar mani un manu draugu. Viņi bija ķēdē. Un es viņiem esmu ļoti pateicīgs par sniegto palīdzību”.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.