Home Nopietnāk Rīgā ar nazi rokās mēģina atņemt svešu bērnu

Rīgā ar nazi rokās mēģina atņemt svešu bērnu

0

Rīdziniece Irina nevienam nenovēl satikties aci pret aci ar agresīvu un garīgi nelīdzsvarotu cilvēku. Viņai uz ielas kāda, iespējams, narkotiku ietekmē esoša sieviete draudēja ar nazi un mēģināja atņemt bērnu, vēsta LNT “Degpunktā”.

 

Šis gadījums noticis Stirnu ielā, netālu no tirdzniecības centra. Sieviete nākusi mājup kopā ar savu trīsgadīgo bērnu. Pamanījusi, ka viņai seko aizdomīga izskata sieviete, kurai kājās bijis tikai viens zābaks. Pēc acīm vien jau bijis redzams, ka sievietes pagātne cieši saistīta ar narkotikām un alkoholu.

 

Irina pielikusi soli, tomēr aizdomīgā sieviete sākusi skriet, izvilkusi nazi un skaļi lamājusies. Irina ar bērnu steigusies uz pāri ielai esošo veikalu, kur pie durvīm satikti vairāki cilvēki. Neviens nav reaģējis uz viņas palīdzības lūgumiem, bet aizdomīgā svešiniece viņai sekojusi un turpinājusi kliegt, lai Irina atdod savu bērnu.

 

Zīmīgi, ka “SuperNetto” apsargs pat nav mēģinājis iejaukties, tādēļ Irina pati steigšus izsaukusi policiju. Kad likumsargi ieradās, uzbrucēja jau bija prom. Policisti nogādāja Irinu drošībā un pieņēma paskaidrojumus. No ierakstiem soctīklos nojaušams, ka aizdomīgā sieviete dzīvo turpat netālu un šis nav pirmais uzbrukums.

 

Pēc dažām dienām viņa arī notverta. Izrādās, ka jau iepriekš viņai bijušas darīšanas ar likumu. Plašāk skatieties sižetā!

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.