Home Nopietnāk Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

0

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par laiku svētdien.

 

28.01.2018. dienā austrumos gaidāma snigšana, kuras laikā vietām sniega segas biezums palielināsies par 6 cm. Redzamība snigšanas laikā būs pasliktināta.

 

 

 

Hidroloģiskā situācija Daugavas posmā Jēkabpils – Pļaviņas ir stabila. Šorīt plkst. 11 ūdens līmenis Zeļķos bija 75.40 m LAS jeb 75.26 m BAS, kas ir 76 cm zem bīstami augstā ūdens līmeņa atzīmes. Pie Zeļķiem vēl joprojām ir applūdušas palienes un ūdens līmenis ir augsts. Ledus un vižņi turpina krāties un blīvēties augšpus Jersikas. Daugavā tuvākajās dienās turpināsies ūdens līmeņa paaugstināšanās.

 

 

Nākamās darba nedēļas sākumā Latvijas teritoriju sasniegs jau nākamais ciklons, kas nesīs tam raksturīgos laika apstākļus – plašu nokrišņu zonu un brāzmainu vēju. Pēc šī brīža prognozēm Vidzemē sniega segas biezums varētu palielināties vēl par 5-8 cm, un vējš piekrastē brāzmās sasniegt pat 20-22 m/s. Pateicoties ziemeļu vējiem, no otrdiena Latvijā ieplūdīs aukstāks gaiss, un iestāsies sals. Februāra sākumā termometra stabiņš vietām noslīdēs zem -10 grādiem.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.