Home Nopietnāk Bezpajumtnieks Artjoms atkal uz ielas: atklāti par to, kas notika ar dzīvokli...

Bezpajumtnieks Artjoms atkal uz ielas: atklāti par to, kas notika ar dzīvokli un telefonu

0

Jau vēstījām par Latvijas visstraujāk augošā “YouTube” kanāla “Crazy Latvian Blog” un tā īpašnieka Edgara Skultes centieniem normālā dzīvē atgriezt 27 gadus veco bezpajumtnieku Artjomu. Viss beidzās ar to, ka Artjoms par skatītāju ziedojumiem noīrētajā dzīvoklī piedzērās un neaizgāja uz darba interviju. Bet šim stāstam ir turpinājums.

 

Pēc šāda notikumu pavērsiena Edgars toreiz paziņoja, ka projekts ir slēgts un Artjoms no tā izmests. Daža dienas vēlāk viņš tiešraidē gan nāca klajā ar ziņu, ka dod bezpajumtniekam vēl vienu iespēju mainīties – ja vien Artjoms piekritīs “kodēties” un vairs nedzert.

 

Trešdienas vakarā Edgars tiešraidē nāca klajā ar būtiskiem jaunumiem – viņš izveidojis vēl vienu kanālu ar nosaukumu “Central Station”, kurā turpmāk būs redzami Artjoma piedzīvojumi. Jūtūberis arī saticis Artjomu un noskaidrojis, kas īsti notika.

 

Kā stāsta bezpajumtnieks, pēc internetā iegūtās popularitātes viņu pamanījis kāds bērnības draugs, kurš uzprasījies ciemos. Protams, neiztika arī bez alkohola lietošanas, kas kļuva par iemeslu Artjoma kārtējai noiešanai no ceļa. Kāda skatītāja ziedotais telefons it kā pazaudēts taksometrā, lai gan šajā stāstā Artjoms pinas. No par ziedojumiem noīrētā dzīvokļa Tallinas ielā Artjoms ir izmests un nu atkal nakšņo uz ielas. Vienlaikus viņš lūdz piedošanu visiem skatītājiem un sola, ka labosies. Vai šoreiz izdosies? Turpināsim sekot šim stāstam, kas aizrāvis daudzus Latvijas interneta lietotājus!

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.