Home Slavenības Nesen par varoni kļuvusī Agnese terorizējot ‘saimniekšova’ Aivariņu

Nesen par varoni kļuvusī Agnese terorizējot ‘saimniekšova’ Aivariņu

0

Kā portālam skaties.lv pastāstījis nesenā šova “Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Aivars, viņu līdz pat Jaunajam gadam turpinājusi “terorizēt” simpātiskā līgaviņa Agnese, kura populāra kļuva ar vairākiem skandāliem šovā.

 

Tiesa, nesen gan jaunā meitene kļuva par soctīklu varoni, jo Rīgā uz ielas pie spēļu zāles pamanīja pamestu puisēnu un cēla trauksmi. Izrādījās, ka viņa tēvs zālē spēlē automātus, bet mazo atstājis gluži vienu.

 

Kā zināms, Aivars un Agnese raidījumā šķīrās teju kā ienaidnieki, bija liels skandāls. Aivars pastāstījis, ka pēc šova no Agneses telefona turpinājuši pienākt zvani, bet runātājs allaž bijis kāds vīrietis. Lamājies, runājis nesmukas lietas, pat draudējis. Jaungada naktī Aivara mērs bijis pilns.

 

Viņš sagaidījis kārtējo zvanu, bet klausuli iedevis kādam paziņam, kuram raksturs krietni skarbāks un mēle asāka. Aivara un Agneses pārstāvji telefoniski kārtīgi izlamājušies, un viss beidzies ar to, ka viņa paziņa pateicis, lai liek saimnieku mierā. Kopš tā laika zvanu vairs nav bijis.

 

Aivars skumst, ka Ziemassvētku laikā tā arī nav sagaidīta Agneses atvainošanās viņa mammai. Tomēr tai pat laikā viņš pēc šova ieguvis daudz jaunu draugu un atbalstītāju. Puisis cer, ka starp tiem būs arī viņa īstā. To arī novēlam!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.