Home Nopietnāk Nepatīkami notikumi slavenā svarcēlāja Ščerbatiha dzīvē

Nepatīkami notikumi slavenā svarcēlāja Ščerbatiha dzīvē

0

Latvijas visu laiku labākais svarcēlājs Viktors Ščerbatihs, kurš šobrīd jau beidzis karjeru un trenē jauno zvaigzni Rebeku Kohu, piedzīvojis dramatisku šķiršanos un pat stājies tiesas priekšā, otrdien vēsta izdevumi “Kas Jauns” un “Privātā dzīve”.

 

Pagājušajā nedēļā Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas priekšā stājies olimpiskais medaļnieks svarcelšanā Viktors Ščērbatihs un viņa piecgadīgās meitas māte Marija. “Privātā” novēroja, ka tiesas sēdē abi izturējušies kā svešinieki un nav pat sasveicinājušies.

 

Abi satikās vēl Viktora karjeras laikā 2011.gadā, bet gadu vēlāk pasaulē nākusi meitiņa. Tomēr pirms diviem gadiem Viktors un Marija pašķīrušies, turklāt nu sieviete iesūdzējusi sporta zvaigzni tiesā par uzturlīdzekļu piedziņu. Viktors gan stāsta, ka līdz šim visu laiku godīgi maksājis prasīto. Viens no šķiršanās iemesliem esot bijusi sievas greizsirdība, kā arī pāris nav spējis vienoties par dzīvesvietu. Viktora dzīve rit Ventspilī, kur dzīvo un trenējas valsts vadošie svarcēlāji, bet Marija ar meitu mitinās Rīgā.

 

Vēl pirms gada Viktors žurnālam “Kas Jauns” atzina, ka tā nu ir sanācis, tomēr tikšanās ar meitu netiekot liegta un mazā arī netiekot noskaņota pret tēvu. Acīmredzot, kaut kas ir mainījies, jo Viktors iesūdzēts tiesā. Viņš pats atzīst, ka piekāptos bijušās dzīvesbiedres prasībām, ja viņa savukārt piekāptos viņa vēlmēm attiecībā uz tikšanos ar meitu.

 

Uzzinot, ka bijusī iesūdzējusi viņu tiesā, Viktors pat bijis gatavs atbildēt ar pretprasību, tomēr viņš nevēlas tiesāties par paša bērnu, šāda konkurence viņam neesot vajadzīga. Viņš mēģināšot domstarpības atrisināt mierīgā ceļā.

 

Plašāk lasiet izdevumu “Kas Jauns” un “Privātā dzīve” 16. janvāra numuros!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.