Home Slavenības ‘Viņas melo labāk’ zvaigzne Florence filmēšanas laikā guvusi nopietnu ievainojumu

‘Viņas melo labāk’ zvaigzne Florence filmēšanas laikā guvusi nopietnu ievainojumu

0

Kā liecina jaunās Dailes teātra aktrises un seriāla “Viņas melo labāk” zvaigznes Ievas Florences “Instagram” kontā publicētā informācija, viņa filmas “Blēži” filmēšanas laikā guvusi nopietnu ievainojumu.

 

Aktrise portālam skaties.lv pastāstījusi, ka nelaimīgajā epizodē viņai bijis jāsaplēš šķīvis. Viņa situsi to pret margām, bet šķīvis nav saplīsis. Tad mēģinājusi vēlreiz – ar abām rokām. Šķembas iecirtušās rokā dziļi – līdz pat cīpslām. Ievainojums bijis ļoti nopietns – asinis pludojušas, jaunā aktrise steidzami nogādāta slimnīcā, kur bijusi nepieciešama mikroķirurga iejaukšanās. Rēta nu paliks uz mūžu kā atgādinājums par pieredzēto.

 

 

 

Kā viņai teikuši ārsti, aktrisei ļoti nepaveicies – tik smagas sekas varētu būt vienā no 100 šādiem negadījumiem. Lai gan parasti pēc šādām traumām ģipsi neliek, Ievai tas uzlikts, jo viņa ārstiem nepārtraukti taujājusi, kā savainojums ietekmēs viņas darbspējas. Nu roka divas nedēļas pavadīs ģipsī, tad sekos rehabilitācija. Šobrīd aktrise spēj paveikt aptuveni 50% no tā, ko parast dara ikdienā. Drīzu atveseļošanos!

 

Jau vēstīts, ka filmējot Jaunā gada apsveikumu, decembra beigās smagus ievainojumus guva LTV kultūras žurnālists Andrejs Volmārs.

 

Kas attiecas uz otru attēlā redzamo pašmāju zvaigzni, par Ralfa Eilanda nelaimīgo 2017.gada noslēgumu JAU VĒSTĪJĀM.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.