Home Bez tēmas Horoskops 16. janvārim

Horoskops 16. janvārim

0
unsplash-logoAndrew Preble

 Auns

Šodien tev vajadzētu būt piezemētākam un nereaģēt uz lietām pārlieku „asi”. Meklējot konfliktus visur sev apkārt, tu kaitēsi tikai sev un pats radīsi sev lieku stresu. Pavadi šo dienu pēc iespējas mierīgi. Ja tu strādā vidē ar daudziem cilvēkiem apkārt, esi īpaši uzmanīgs. Ja iespējams, mēģini nomierināties ar meditācijas palīdzību un/vai elpošanas vingrinājumiem.

 

Vērsis

Šodien tev nebūs nekādu dižo problēmu. Vienīgais, ko tev noteikti vajadzētu ņemt vērā – esi taupīgs visā, kas attiecas uz finansēm. Netērē naudu dārgiem pirkumiem, jo īpaši, ja pamani kaut ko interneta veikalā. Ja tomēr kaut ko nepieciešams iegādāties, rūpīgi izpēti visu informāciju par šo produktu un tikai pēc tam izdari secinājumus. Ja iespējams, meklē padomu pie kāda sev zināma cilvēka.

 

Dvīņi

Šodien, iespējams, nāksies saskarties ar neuzticību no kāda tuva cilvēka puses. Var gadīties, kas tas būs tāpēc, ka uzdosi šai personai jautājumu, kas saistīts ar jūsu kopīgu pagātni, un viņa atbilde tevi pārsteigs. Tev var nākties pat uzņemties detektīva lomu, lai noskaidrotu patiesību, uzietu svarīgus faktus. Tu veltīsi daudz pūļu šim procesam, bet tas būs tā vērts, jo vakarā situācija būs pilnīgi skaidra.

 

Vēzis

Šo dienu, iespējams, tev nāksies pavadīt konfliktā pašam ar sevi par to, ka esi zaudējis personu, kura tev ir ļoti dārga vai vienkārši esi atsvešinājies no viņa. Tu uztrauksies, ka šī persona vairs nekad neatbildēs uz tavām jūtām. Par laimi, vakarā  šī persona tomēr tev piezvanīs, kliedējot tavas šaubas un bažas par neizdošanos.

 

Lauva

Tevi šodien priecēs kāds ieguvums, visticamāk, pavisam nejaušs. Tas būs kaut kas, ko pamanīsi vienkārši garām ejot. Tevi nenomāks šaubu ēnas, bet uzreiz skaidri zināsi, ka tas tev ir vajadzīgs. Ja palielīsies ar savu pirkumu draugiem, tas radīs viņos ne tikai apbrīnu, bet pat skaudību, tāpēc uzmanies un neplāties pa labi un pa kreisi.

 

Jaunava

Šodien tev, iespējams, liks vilties kāds cilvēks, kuru iepriekš uzskatīji par samērā lielu kādas jomas profesionāli. Tas tevi nomāks un tev šķitīs, ka viss tavs garastāvoklis ir sabojāts, taču vakarā iespējami vēl citi nepatīkami pārsteigumi. Var gadīties, ka partneris būs iztērējis jūsu kopīgos ietaupījumus. Tu nolemsi neizteikt savu nosodījumu, nolemjot, ka klusēšana būs krietni labāks sods.

 

Svari

Šodien tev vairāk nāksies pievērsties matemātikai. Ne tādā veidā, ka pēkšņi ne no šā, ne no tā tev vajadzēs sākt vilkt kvadrātsaknes, bet gan vairāk pakalkulēt savas finanses, sabalansēt izdevumus un ienākumus. Var gadīties, ka tev nāksies ievērot dzelžaināku taupības režīmu. Ja ir nepieciešams aizdevums, neiesaisties ātro kredītu tumšajos labirintos, bet labāk palūdz kādam draugam vai radiniekam, lai nedaudz tev aizlienē.

 

Skorpions

Šo dienu tu varēsi pavadīt visai ērti, baudot un izbaudot to, kas notiek tev apkārt. Var gadīties, ka īpašu interesi par tevi izrādīs tavs priekšnieks, jo īpaši, ja viņš ir jauniņais savā amatā. Iespējams, viņš lūgs tavu palīdzību gan darba ziņā, gan arī tajā, lai pastāsti, kāds ir katrs no kolēģiem, tā teikt, izvēloties tevi par sava veida novērotāju.

 

Strēlnieks

Šodien tu varēsi būt apkārtējiem kā pierādījums, ka nav vajadzīgas lielas lietas, lai cilvēks būtu patiesi laimīgs. Iespējams, šodien tu dosies kādā skaistā ceļojumā. Ja iespējams, pavadi vairāk laika kopā ar saviem mīļajiem un/vai tuvākajiem ģimenes draugiem, lai vairotu savas pozitīvās emocijas un laimes sajūtu.

 

Mežāzis

Šodien, ticams, ka darba ziņā pāršķirsi jaunu lappusi. Iespējams, tas būs tāpēc, ka piekritīsi vadīt ļoti sarežģītu projektu, taču apkārtējie sāks šaubīties par tavām spējām. Katrā ziņā, tev nevajadzētu klausīties viņos, bet pašam saprast, ko tu vari izdarīt pats, bet kur noteikti vajadzētu lūgt kāda cita palīdzību. Ja tā vajadzīga – nekautrējies to palūgt.

 

Ūdensvīrs

Šodien tevi, iespējams, saniknos zvans, ko saņemsi no tuva drauga. Šis cilvēks būs nokļuvis kāda ne visai jauka notikuma epicentrā un piezvanīs, lai lūgtu tevi viņam aizdot naudu. Daudz kas būs atkarīgs no tā, kā tu reaģēsi uz šo lūgumu. Taču, jāsaka tā – divreiz nomēri un tikai tad griez. Visticamāk, šī būs nauda, ko aizdodot, tu riskēsi to nekad neatgūt.

 

Zivis

Šodien nav ieteicams sadarboties ar svešu cilvēku. Nepazīstamie var uz tevi iedarboties gluži kā enerģētiskie vampīri, jo teju „izspiedīs visu sulu” no tevis, tāpēc vakarā jutīsies pilnīgi iztukšots. Kā saprast, kurš ir vampīrs, bet kurš ne? Šodien ļoti vienkārši – izvairies no tiem, kuri par kaut ko ļoti žēlojas vai mēģina konfliktēt par katru mazāko nieku, kā arī tiem, kuri sākotnēji ir pārlieku uzbāzīgi un/vai glaimojoši.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.