Home Slavenības Dzintars Čīča nāk klajā ar svarīgu vēsti

Dzintars Čīča nāk klajā ar svarīgu vēsti

0

Šomēnes dziedātājam Dzintaram Čīčam paliks 25 gadi, no kuriem piecpadsmit tautas mīlulis priecē klausītājus ar dziesmām un koncertiem. Par godu abiem notikumiem februārī un martā mūziķis dosies jubilejas koncerttūrē “Bučas visiem”.

 

 

Kaut arī solists nu jau ir brašs jauns vīrietis, vēl aizvien klausītāji viņu dēvē par mazo Dzintariņu un viņa solokoncerti pulcē pilnas zāles visā Latvijā. Gluži kā pirms 15 gadiem, kad Latvija Čīču iepazina Raimonda Paula koncertos, Bērnu Eirovīzijā un Latvijas Šlāgeraptaujā.

 

 

Visu laiku populārākās Dzintara Čīčas dziesmas un jaunāko laiku hīti būs koncertprogrammas “Bučas visiem” repertuārā – “Nāc un dziedi”, “Par to”, “Tu esi vasarā”, “Likteņlīnijas” u.c. Neizpaliks arī klausītāju iemīļotās čigānu romances. Kopā ar solistu muzicēs instrumentālā grupa pianista Anatolija Livčas vadībā, bet koncertu vadīs Čīčas uzticamais mūzikas draugs Kaspars Antess.

 

 

 

 

Jubilejas koncerti izskanēs 16. februārī Jēkabpilī, 17. februārī Alūksnē, 18. februārī Bauskā, 22. februārī Ventspilī, 23. februārī Jelgavā, 24. februārī Rojā, 25. februārī Rīgā, 2. martā Tukumā, 4. martā Valmierā un 8. martā Liepājā.

 

 

“Šajā laikā man ir svarīgi būt kopā ar saviem klausītājiem, kuru atzinību es vērtēju augstāk par balvām, diplomiem un ekspertu atzinumiem,” tā pirms sava jubilejas koncerta atzīst Čīča.

 

 

Līdz ar jubilejas sezonas atklāšanu solists klausītājus iepazīstina ar videoversiju savai jaunākajai dziesmai “Bučas visiem”, ko drīzumā varēs redzēt Latvijas Šlāgerkanālā un citās TV pārraidēs.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.