Home Slavenības Beidzot zināms, kā Berlīnes klīnikā klājas Valteram Frīdenbergam

Beidzot zināms, kā Berlīnes klīnikā klājas Valteram Frīdenbergam

0

Nu jau vairāk nekā divas nedēļas publiski nebija parādījušās nekādas ziņas par mūziķi Valteru Frīdenbergu, kurš šobrīd Berlīnes klīnikā cenšas izārstēt ļaunu slimību – vēzi. Latvieši šim mērķim saziedoja vairāk nekā 100 000 eiro.

 

Vienīgā ziņa bija tā, ka Valtera pienākumus LTV spēlē “Gudrs, vēl gudrāks” pagaidām uzņemsies Toms Grēviņš.

 

Nu sarunā ar TVNET noslēpumainības plīvuru atklājis grupas “Tumsa” taustiņinstrumentālists un Valtera labs draugs Dāvis Ābrams. Viņš stāsta, ka tautā mīlētais mūziķis ir optimistiski noskaņots un turpina cīņu ar vēzi.

 

“Tagad beidzot viss ir izkustējies uz priekšu un kaut kas notiek. Tāpēc viņam noskaņojums ir pacēlies uz augšu. Bija tas Ziemassvētku laiks, kad Vācijā un visur kur cilvēkiem bija atvaļinājumi, – tad viss apstājās un nenotika tik ātri, cik gribētos. Ņemot vērā viņa veselības stāvokli un sajūtas, tad, protams, gribas, lai viss norit pēc iespējas ātrāk,” stāsta D. Ābrams.

 

Dāvis stāsta, ka rokas neviens nav nolaidis un viņš ir drošs – Valters nekad nepadosies. Abi ap Jaungada laiku tikušies arī klātienē. Valters klīnikā laiku pavada, skatoties filmas un lasot grāmatas.

 

Organizācijas Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta tikmēr informē, ka Valters pēc izmeklēšanas ir sācis terapiju. Šobrīd nav iespējams prognozēt, kad Valters varētu atgriezties dzimtenē.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.