Home Slavenības Beidzot atklāj patiesību par Ķestera aiziešanu no ‘Svešās sejas’

Beidzot atklāj patiesību par Ķestera aiziešanu no ‘Svešās sejas’

0

Pēdējās dienās nerimstas kaislības par aktiera Ģirta Ķestera pēkšņo aiziešanu no seriāla “Svešā seja”. Jau vēstīts, ka viņa atveidotais Rihards Muižnieks seriāla jaunajā sezonā, kuru TV3 sāks demonstrēt 29.janvārī, vairs nebūs redzams.

 

Kā Ķesteris atzīst portālam skaties.lv, nekādus zemūdens akmēnus šeit meklēt nevajag, jo tādu vienkārši nav. “Ir īsie seriālu stāsti un ir garie, tāpat kā katram tēlam ir savs sākums un savas beigas. Šī tēla stāsts seriālā ir noslēdzies, un tas jāpieņem. Noslēdzu savu darbu “Svešajā sejā” bez kādām ”uzmestām lūpām”. Ne katrai lomai seriālā jābūt desmitgadīgam projektam,” norāda aktieris.

 

‘Svešās sejas’ zvaigzne pārsteidz: Auto zādzība, braukšana reibumā un mašīnas sadauzīšana

 

Viņš vēlreiz pasvītro, ka aiziešana no seriāla nav saistīta ar kādām personiskām nesaskaņām. Turklāt aiziešana no seriāla nav atlaišana, to tomēr nosaka seriāla scenārijs un plānotie notikumu pavērsieni.

 

“Neizplatīsim baumas! Mūsu attiecības ir un būs veselīgas un normālas,” viņš saka par sadarbību ar “Svešās sejas” komandu, ar kuru patiesībā viņš sadarbojas jau gandrīz desmitgadi. Šī pati radošā komanda veidoja seriālu “Ugunsgrēks”, kurā Ķesterim bija pat divas lomas – dakteris Leons un viņa dvīņubrālis Fēlikss.

 

Nu Ķesteris ar maksimālu atdevi pievērsīsies darbam Dailes teātrī un kā neatkarīgs vērotājs paskatīšoties arī “Svešo seju”, kas līdz šim nav sanācis.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.