Home Nopietnāk Skumjas ziņas par bezpajumtnieku Artjomu, kuram ļaudis saziedoja naudu dzīvoklim un ēdienam

Skumjas ziņas par bezpajumtnieku Artjomu, kuram ļaudis saziedoja naudu dzīvoklim un ēdienam

1

Ar lielu interesi sekojām notikumiem vienā no Latvijas visstraujāk augošajiem YouTube kanāliem “Crazy Latvian Blog”, kura īpašnieks Edgars Skulte bija uzņēmies sarežģītu uzdevumu – normālā dzīvē atgriezt 27 gadus veco bezpajumtnieku Artjomu. Diemžēl projekts vairāk vai mazāk negaidīti ir noslēdzies ar neveiksmi.

 

Stāsts sākās pirms vairākām nedēļām, kad Edgars uzrunāja bezpajumtnieku uz ielas, lai veidotu video. Šajā pārbaudījumā Artjoms centās dažu minūšu laikā apēst 15 banānus, kas gandrīz arī izdevās. Turpinājumā komentētāji “YouTube” aicināja puisim palīdzēt – viņš bija atklājis, ka uz ielas mitinās vairākus gadus, pasi ir pazaudējis un tādēļ nevar atrast darbu. Viņam Rīgā dzīvo arī sieva un septiņgadīgā meita, tomēr kopā ar viņām dzīvot nav iespējams, jo pret to asi iebilst sievasmāte.

 

 

 

Artjoms piedalījās vēl vairākos video, pārbaudījumos uz laiku ēdot torti dzerot alu un tamlīdzīgi, bet tikmēr Edgaram bija dzimusi ideja, kā palīdzēt puisim. Abi kopā devās atjaunot Artjoma pasi, tāpat tika veidotas īpašas interneta tiešraides, kurās skatītāji saziedoja kopumā vairākus simtus eiro puiša atgriešanai dzīvē. Tikai pirms dažām dienām tika noīrēts neliels dzīvoklītis Tallinas ielā, pirkti produkti, puisim piešķirtas saziedotās drēbes un apavi, telefons, aktīvi meklēts darbs, tomēr viss noslēdzies ar neveiksmi. Jau kopš projekta sākuma Artjoma lielākā problēma bija alkohols un tas guvis virsroku arī šoreiz.

 

 

 

 

Ceturtdienas vakarā Edgars savā kanālā publiskojis telefona sarunas ierakstu – Artjomam šajā dienā bijis jādodas uz darba pārrunām, tomēr puisis bijis pilnīgi piedzēries, turklāt, iespējams, uz noīrēto dzīvokli jau atvedis arī kādu paziņu. Komentāri zem video ir skarbi un lielākā daļa ir dziļi vīlusies Artjomā. Arī mēs.

 

 

 

“Crazy Latvian Blog” kanāls ŠEIT

 

1 COMMENT

  1. ŽĒL tā vis notiekas katrs izvēlējis savu dzīvi . Visi pie ta ir pieradusi . Gudrs cilvēks izvēlas savu laimi zaudējot savām idejām .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.