Home Slavenības Kamēr tēvs spēlē automātus, ‘Saimniekšova’ skandalozā zvaigzne Rīgā paglābusi viņa dēlu

Kamēr tēvs spēlē automātus, ‘Saimniekšova’ skandalozā zvaigzne Rīgā paglābusi viņa dēlu

0

Kā liecina ieraksti sociālajā tīklā “Facebook”, skandalozā šova “Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Agnese Rīgā nav bijusi vienaldzīga situācijā, kad viens pats bijis pamests mazs puisēns. Lūk, viņas stāsts.

 

‘Saimniekšova’ skandalozā līgaviņa Agnese pamatīgi iepļaukā greizsirdīgo Aivaru. VIDEO

 

“Šodienas dusma! Mīļie cilvēki,vai tad nepietiek ar Liepājas atgadījumu? Šodien ejot uz veikalu,kas atrodas blakus spēļu zālei Fēnikss, redzēju mazu puisīti pie tās stāvam. Aptuveni 4 vai 5 gadiņi, precìzi nezinu, bet maziņš. Iegāju veikalā, kamër izstāvu rindas… nākot ārā mazais vel gaida! Uzjautāju un pateica,ka tēti gaida norādot uz spēļu zāles durvīm. Nekavējoties izsaucu policiju,jo ārā ir ne tikai tumšs,bet arī auksts un mazais puika ir pilnīgi viens. Atbraucot policijai arī atrada viņa tēvu spēļuzālē un izrādās,ka mazais ir ārā pavadījis stundu,kamēr tēvs sēž siltumā un spēlē naudu!

 

Vairāk gan izbrìns par to,cik mēs,ļaudis esam novìdīgi. Lielākā daļa,tikai mazo nofotogrāfēja,nemaz nepajautājot,kas ar vińu ir noticis,kapēc ir viens tumsā un aukstumā! Ar to es gribēju teikt, cilvēki, bùsim iejùtīgāki, attapīgāki un palìdzēsim viens otram!”

 

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.