Home Nopietnāk Šorīt izplatīta būtiska informācija ‘Swedbank’ klientiem

Šorīt izplatīta būtiska informācija ‘Swedbank’ klientiem

0

Šonakt, naktī uz 11.janvāri no plkst. 00:00 līdz 06:00 notiks ikmēneša IT uzlabojumu ieviešana Swedbank sistēmās. Darbu rezultātā Smart-ID lietotāju ikdiena kļūs būtiski ērtāka – lai pieslēgtos Swedbank internetbankai, vairs nebūs nepieciešams ievadīt personas kodu.

 

Turpmāk Smart-ID lietotājiem pietiks ierakstīt Swedbank internetbankā tikai savu lietotāja numuru, lai ģenerētu piekļuves Smart-ID kodu, jo bankas sistēma personas kodu atpazīst automātiski. Swedbank mobilajā lietotnē jau līdz šim sistēma pēc pirmā pieslēguma ar Smart-ID atpazina lietotāju, un nākamajās pieslēguma reizēs personas kods klientiem vairs nebija jāvada. Kopš ieviešanas pagājušā gada sākumā Smart-ID strauji ieguva popularitāti lietotāju vidū, un patlaban to izmanto jau gandrīz 150 000 Swedbank klientu Latvijā.

 

IT darbu laikā naktī uz 11.janvāri iespējami īslaicīgi traucējumi Swedbank karšu, maksājumu pakalpojumu un internetbankas darbībā. Regulārie sistēmu uzturēšanas darbi tiek veikti naktīs, lai minimizētu neērtību iespējamību, vienlaikus uzturot un pastāvīgi attīstot Swedbank IT sistēmu un mūsdienīgus pakalpojumus klientiem.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.