Home Slavenības Žurnālists Andrejs Volmārs filmēšanas laikā guvis smagas traumas, nogādāts reanimācijā

Žurnālists Andrejs Volmārs filmēšanas laikā guvis smagas traumas, nogādāts reanimācijā

2

Kā otrdien vēsta abi vadošie Latvijas slavenību izdevumi “Kas Jauns” un “Privātā dzīve”, pazīstamais Latvijas televīzijas žurnālists Andrejs Volmārs, filmējot Vecgada šovu, guvis smagas traumas un nogādāts reanimācijā. Konkrētās ainas filmēšana notika uzreiz pēc Ziemassvētkiem, 27. decembrī.

 

Volmārs stāvējis suņu pajūgā, filmējot ainu, kurā dzer šampanieti un vedina “tik uz priekšu” jaunajā Suņa gadā. Šo ainu skatītāji arī redzēja, bet aizkulisēs notiekošais izvērtās lielā nelaimē. Pajūgam sakustoties, žurnālists piedzīvojis smagu kritienu, laužot septiņas ribas, atslēgas kaulu un iedzīvojās arī nieres plīsumā. Volmārs ar kolēģu palīdzību nogādāts reanimācijā. “Privātā dzīve” norāda, ka Volmārs aizmirsis nospiest velopajūga bremzes.

 

Zīmīgi, ka 23. janvārī Volmāram apritēs 68 gadi, bet priekšā vēl ilga ārstēšanās. Viņš pats lēš, ka atgriezties darbā varēs pēc trim mēnešiem. Traumas dēļ secen ies arī 25. janvārī paredzētais Marija Jansona koncerta apmeklējums Berlīnē kopā ar dēlu Niku, vēsta “Kas Jauns”. No slimnīcas žurnālists izrakstīts 5. janvārī un veseļošanos turpina mājās. Pretenziju pret Latvijas televīziju Volmāram neesot.

 

Plašāk par negadījumu lasiet otrdienas izdevumos “Kas Jauns” un “Privātā dzīve”! Novēlam Andrejam drīzu atveseļošanos!

 

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.