Home Bez tēmas Horoskops 9. janvārim

Horoskops 9. janvārim

0
unsplash-logoAlexandre Chambon

Auns

Šodien tu varēsi saņemt patīkamas emocijas. Varēsi apmainīties ar jaunākajām ziņām ar saviem kolēģiem, pārrunāt, cik daudz katrs pēdējās dienās izdarījis, apguvis, redzējis utt. Galu galā secinājums, visticamāk, jums būs viens – tēriņu ir bijis pārāk daudz. Attiecībā uz saviem pienākumiem – tu spēsi padarīt iecerēto, nepadodoties nogurumam. Lai nu kā – vakaru pavadi mierīgā gaisotnē un uzkrāj spēkus nākamajām dienām.

 

Vērsis

Šodien tev vajadzētu padomāt par jaunām iespējām profesionālajā jomā. Projekts, uzdevums, ko saņemsi tagad, var tev šķist gluži kā neiespējamā misija. Tomēr – tu spēsi ar visu lieliski tikt galā, ja palūgsi palīdzību kādam no saviem pieredzējušajiem kolēģiem. Galvenais būs tas, ka viņam ir tādas īpašības un zināšanas, kas tev šobrīd patiesi vajadzīgas, tāpēc – nepažēlo kādu komplimentu!

 

Dvīņi

Šī tev solās būt visai saspringta diena. No rīta būs grūtības ar piecelšanos un tas, kas paredzēts darbā, tevi darīs bažīgu jau krietnu laiku iepriekš. Tev nāksies smagi strādāt, lai sasniegtu savas ieceres, tāpēc neļauj nekam un nevienam sev traucēt. Koncentrējies un velti visu savu uzmanību darbam, neielaižoties slinkumā un dažādās apkārtējo provokācijās.

 

Vēzis

Iespējams, šodien uzzināsi kādas brīnišķīgas ziņas, kas būs saistītas ar tavu darba kolēģi. Klausoties viņa personīgo lietu stāstu, tu pavadīsi daudzas stundas, ko vajadzēja veltīt profesionālajiem pienākumiem. Tu sapratīsi, ka vēlāk varēsi kompensēt to un paspēt iekavēto, taču saruna būs tik interesanta, ka uzreiz no tās negribēsies atrauties. Iespējams, pat pēc darba dienas beigām sarunu turpināsiet tiešsaistē.

 

Lauva

Šodien varēsi parādīt savu lielisko izpratni par lietām un spēju uzklausīt. Tu spēsi atbildēt uz sarežģītiem jautājumiem, ko uzdos tavs priekšnieks, tādējādi izvairoties no dažādām kļūdām, kas varētu rasties vēlāk. Iespējama iepazīšanās ar kādu brīnišķīgu cilvēku. Var gadīties, ka sākotnēji viņš tevi ignorēs, taču tomēr jūsu komunikācija beigu beigās izdosies. Vakaru ieteicams pavadīt romantiskā gaisotnē.

 

Jaunava

Šī tev šķitīs visai gara diena. Tev grūtības sagādās pārstrukturēšanās no viena darba uz citu, jo domās būsi kaut kur citur, iespējams, atmiņās par aizvadītajām brīvdienām. Centies tikt ar to galā un pievērsties darbam, nepieļaujot nevajadzīgas kļūdas. Lai ieietu atpakaļ ritmā, sāc ar tām lietām, kas tev parasti ir vieglāk izdarāmas un patīkamākas.

 

Svari

Šodien tev nevajadzētu pakļauties panikai un vispārējam nemierīgajam tempam, kas būs tev apkārt. Tev nav iemesla tajā visā iesaistīties . iespējamas baumas par štatu samazināšanu darba vietā, taču zvaigznes liek noprast, ka tevi tas neskars. Tu esi ļoti vērtīgs darbinieks, tāpēc priekšniecība neuzņemsies tādu risku, atlaižot tevi. Varēsi morāli atbalstīt savus kolēģus.

 

Skorpions

Šodien tu būsi tālu no tā, ko dēvējam par loģiku un saprātīgumu. Pat darbā virsroku spēs ņemt tavas emocijas. Taču neaizmirsti, cik bīstami var būt tas, ja atļausies impulsīviem komentāriem, neraugoties uz to vai tas saistīts ar vadību, vai kolēģiem. Mēģini turēt sevi grožos un savaldīties, esi pacietīgs, jo šī diena taču beigsies.

 

Strēlnieks

Šodien tev vajadzēs pārlūkot savu darbu, lai pārliecinātos, ka neesi pieļāvis kļūdas. Iespējams, izrādīsies, ka kādā no decembrī darītajām lietām nebūsi pamanījis nelielu detaļu. Līdz ar to diena būs aizņemta un vēl vakarā nāksies pielikt visas pūles šīs kļūdas labošanai. Lai cik arī saspringta nebūtu situācija, centies neradīt sev spriedzi, domājot par to, ka pēc iespējas ātrāk viss ir jāpabeidz.

 

Mežāzis

Šodien gūsi gan prieku, gan varēsi iesaistīties dažādos nelielos piedzīvojumos. Iespējams, nāksies uzzināt ko negaidītu par kādu cilvēku, kurš tev ir simpātisks, taču nepārdzīvo – viss sola atrisināties līdz vakaram. Nebaidies priecāties arī par citu cilvēku sasniegumiem, jo tikai tā tu būsi vēl jo vairāk uz pareizā ceļa, lai sasniegtu savas virsotnes.

 

Ūdensvīrs

Šodien, iespējams, tu nokļūsi kādas autoritatīvas personas ietekmē. Pats pat, visticamāk, nepamanīsi, pa kuru laiku kļuvi kā lelle viņa rokās. Ja neesi apmierināts ar šo situāciju, centies pēc iespējas ātrāk izkļūt no tās. Atrodi labu iemeslu, lai atteiktu šim cilvēkam, taču nedari to, nogriežot visus iespējamos ceļus atpakaļ.

 

Zivis

Šī tev solās būt visai viegla un pozitīva diena. Darbā varēsi smaidīt, jo būs patīkami aprunāties ar kolēģiem. Ja ir vēlme, šovakar ir piemērots laiks, lai dotos uz kino. Aprunājies ar saviem mīļajiem cilvēkiem, uzklausi viņus un dalies pieredzē, piedzīvotajā. Iespējams, pavisam nejauši uzzināsi ko ļoti vērtīgu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.