Home Slavenības Laurai žilbinošs smaids, Kristai ‘nopūdelētas’ iespējas un atņemts dēliņš

Laurai žilbinošs smaids, Kristai ‘nopūdelētas’ iespējas un atņemts dēliņš

0

Šonedēļ jau vēstījām par visai dažādajiem šova “Caur ērkšķiem uz…” dalībnieču likteņiem. Pēc atkalredzēšanās sērijas demonstrēšanas tomēr atklājušies vēl vairāki fakti – gan patīkami, gan ļoti nepatīkami, vēsta STV un portāls delfi.lv

 

Diemžēl ne visi cilvēki prot un spēj izmantot viņiem sniegtās iespējas. Visvairāk tas šoreiz attiecas uz šova uzvarētāju Kristu. Izrādās, ka jaunā sieviete nav pilnvērtīgi izmantojusi savu balvu – darbu peintbola parkā, kur reiz pat ieradusies paģiraina. Kā atklāj cita dalībniece Laima, kura pati strādā šajā parkā, Krista darbā bijusi vien dažas reizes. Arī uzdāvinātais planšetdators nonācis lombardā.

 

 

 

Tāpat kļuvis zināms, ka Kristas mazais dēliņš uz laiku pat izņemts no ģimenes un nonācis krīzes centrā. Nu gan tēvs atguvis puisēnu un audzina, bet Krista atrodas Lielbritānijā, kur cenšas atrast darbu, lai sakārtotu dzīvi. Pārējās šova dalībnieces par šādu bērna pamešanu ir šokā.

 

 

 

Tikmēr Laura, kura šova finālā tika pie 2. vietas, šķiet, uzvaru pat bija pelnījusi vairāk. Viņa pilnībā izmantojusi balvā saņemto iespēju salabot zobus – nu meitene lepojas ar skaistu smaidu. Pretēji tam, ko šonedēļ rakstīja “Kas Jauns”, Laura tomēr nestrādājot, bet mājās pieskata mazāko atvasīti. Tomēr ar darba devēju ir vienošanās, ka sāks strādāt, tiklīdz to varēs.

 

Tāpat Laura mācās un centīsies vakarskolā pabeigt 11. klasi. Kolēģes atzīst, ka Lauru vairs nevar ne pazīt, jo līdztekus smaidam viņa ieguvusi arī slaidāku figūru.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.