Home Nopietnāk Šis rīts sācies ar skumjām ziņām

Šis rīts sācies ar skumjām ziņām

0

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēts 51 ceļu satiksmes negadījums, cietuši seši cilvēki un viens gājis bojā, liecina Valsts policijas operatīvā informācija.

 

Šobrīd zināms, ka traģiskā avārija notikusi Vidzemes pusē. Šogad uz ceļiem bojā gājuši jau divi cilvēki.

 

 

 

Kopā ceļu satiksmes jomā sastādīti 454 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 192 par ātruma pārsniegšanu un četri par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

 

Tikmēr aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 3.janvāra plkst. 6.30 līdz 4.janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 46 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu un 25 uz glābšanas darbiem, bet 11 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Plkst. 12.55 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Lāčplēša ielu Liepājā, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka no otrā stāva logiem nāk dūmi un tajā deg gāze no gāzes balona, griesti un sadzīves mantas 1m2 platībā. No piedūmotā dzīvokļa ugunsdzēsēji glābēji izglāba vienu cilvēku. Plkst. 14.06 ugunsgrēks tika likvidēts.

 

Plkst. 21.14 VUGD saņēma izsaukumu uz Ērgļu ielu Jūrmalā, kur divpadsmitstāvu mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka devītā stāva dzīvoklī deg elektrības sadales skapis 5m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no piedūmotā dzīvokļa evakuējās divi cilvēki, no kuriem viens bija cietis un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 22.54 ugunsgrēks tika likvidēts.

 

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības instalācija, elektrības sadales skapis, vieglā automašīna, siena un durvis, šķūnis un sodrēji ēkas dūmvadā.

 

Vakar Rūpniecības ielā Ventspilī ugunsdzēsēji glābēji no upes izcēla noslīkušu cilvēku, kuru nodeva Valsts policijas darbiniekiem.

 

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Sarmas ielā Jelgavā no ventilācijas lūkas izcēla kaķi, kurš saviem spēkiem nespēja tikt laukā.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.