Home Nopietnāk Frontālā sadursme Amatas novadā: Paveras prātam neaptverami skati

Frontālā sadursme Amatas novadā: Paveras prātam neaptverami skati

1

Jau vēstījām par trešdienas vakarā notikušo smago avāriju, kur Amatas novadā uz Rīgas – Siguldas – Veclaicenes šosejas notika frontāla sadursme starp automašīnām “Hyundai i20” un MAN. Bojā gājusi 70 gadus veca sieviete. Jaunus faktus par traģēdiju atklāj LNT “Degpunktā”.

 

Automašīna “Hyundai” bija iegādāta tikai pirms dažām dienām un ar to nebija veikti pat 100 kilometri. Nu pārgalvīgas apdzīšanas rezultātā tas samīcīts kā skārda bundža, jo sadūrās ar 40 tonnas smagu fūri.

 

Konkrētais ceļa posms ir slikti pārredzams, tomēr 1985. gadā dzimusī autovadītāja nolēma riskēt, veicot nedrošu apdzīšanu, vienlaikus mēģinot tikt garām pat divām kravas automašīnām. Šeit nebūtu līdzējis pat jaudīgs sporta auto, kur nu vēl mazlitrāžas “Hyundai”.

 

Vadītāja, iespējams, mēģināja izvairīties no sadursmes vai glāba sevi, jo griezusi auto pa kreisi grāvī. Spēcīgāko sitienu saņēma pasažiera puse, līdz ar to sirmgalvei priekšējā sēdeklī nebija iespēju izdzīvot – kā atzīst mediķi, gūtās traumas bijušas nesavienojamas ar dzīvību.

 

 

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.