Home Nopietnāk Diemžēl ar Rīgā bezvēsts pazudušo Jāni noticis ļaunākais

Diemžēl ar Rīgā bezvēsts pazudušo Jāni noticis ļaunākais

0

2018.gada 2.janvārī pazuda 73.gadus vecais Jānis Krastiņš, pēc dēla vārdiem, neatgriezās mājās Ulbrokā no savas darba vietas, kur strādāja par sargu, vēsta Bezvēsts.lv

 

Vīrietim nav bijis raksturīgi vairākas stundas pēc kārtas neatbildēt uz tālruņa zvaniem, un tuvinieki sāka uztraukties, tāpēc uzreiz vērsās pēc palīdzības pie Bezvests.lv brīvprātīgajiem un policijā. Neliela brīvprātīgo grupa – Jūlija Voroņina un Aleksandrs Faminskis – kopā ar pazudušā tuviniekiem un darba kolēģiem 3.janvārī devās meklēt pazudušo Jāni. Tika pārmeklēta meža apkaime netālu no pazudušā vīrieša darba vietas. Tika atrasta pazudušā sarga jaka un Bezvests.lv brīvprātīgie izsauca brīvprātīgos kinologus.
Kā pirmie ieradās Bezvests.lv kinoloģiskā dienesta vadītāja Laila Skrodele un Guntis Skrodelis ar suni Lapsu. Kamēr gaidīja pārējos brīvprātīgos ar suņiem, pirmā grupa devās meklēt pazudušo vīrieti. Suns Lapsa ātri uzgāja pēdas un burtiski pēc 40 minūtēm atrada pazudušo Jāni Krastiņu netālu no Ulbrokas meža, Diemžēl vīrietis atrasts bez dzīvības pazīmēm. Precīzu nāves iemeslu noteiks ekspertīze, taču veicot pirmreizējo apskati, netika konstatētas vardarbīgas nāves pazīmes. Visi meklēšanas pasākumi tika veikti kopā ar Kriminālpolicijas Galvenās pārvaldes kriminālizmeklēšanas 1.nodaļas krimināpolicistiem.

 

 

Uz meklēšanas pasākumu ieradās arī kinologi Rasa Buša ar suņiem Frodo un Aronu , Irina Degorska ar suņiem Dedaju un Kasperu, Guntis un Laila ar suņiem Dorisu un Jūli, Konstantīns un Jevģēnija ar suni Dekameronu. Bezvēsts.lv pateicas brīvprātīgajiem par atsaucību un operatīvo rīcību.

 

Visdziļākā līdzjūtība bojā gājušā Jāņa Krastiņa ģimenei un tuviniekiem.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.