Home Slavenības Skandalozā šova uzvarētāja Krista pametusi Latviju. Zināms, kas noticis ar pārējām dāmām

Skandalozā šova uzvarētāja Krista pametusi Latviju. Zināms, kas noticis ar pārējām dāmām

0

Kā otrdien vēsta izdevums “Kas Jauns”, skandalozā TV šova “Caur ērkšķiem uz..” uzvarētāja Krista pametusi Latviju.

 

21 gadu vecā panku meitene un māte, kura triumfēja šova finālā, apsteidzot Lauru un Inesi, par savu tagadējo dzīvi stāstīt nevēlas. Zināms vien tas, ka viņa devusies iztiku pelnīt ārpus valsts, lai nodrošinātu laimīgāku dzīvi savam bērniņam.

 

 

 

Pārējās dalībnieces ir krietni vien runātīgākas. Sintija (26) vairs nelieto alkoholu, apmeklē psihologu, meklē darbu un vēlas apgūt friziera profesiju. Savukārt Alla turpina sadarboties ar psihologiem, sevi spēcinot garīgi.

 

Daiga (43) atradusi darbu kāda teātra bufetē, tikusi pie pastāvīgas dzīvesvietas, un soli pa solim tuvojas tam, lai atgūtu savus bērnus, kuri jau vairākus gadus mitinās SOS ciematā.

 

Trīs bērnu mamma Laura (24), kura balvā par 2.vietu šovā ieguva datoru mācībām, darba vietu restorānā “Vairāk saules” un zobārstniecības pakalpojumus 1000 eiro vērtībā, atzīst, ka šovs mainījis viņas dzīvi. Laura vēlreiz iestājusies skolā, cenšoties pabeigt 11. klasi, strādā. Tāpat darbu atradis viņas vīrs, kas ļauj pārim parūpēties par bērniem.

 

Tikmēr transseksuālis Linda (47) ne bez šķēršļiem beidzot tikusi pie jaunas pases, jo iepriekšējā bija izdota pirms 14 gadiem. Tajā viņa vēl bija redzama kā vīrietis. Tāpat Linda manīta vēl kāda TV šova atlasē, vēloties piedzīvot patīkamas pārmaiņas savā izskatā.

 

Inga, kuru šovā izbalsoja pašu pirmo, iekrāto parādu dēļ vēlas pārcelties uz Milānu, Itāliju. Viņa aizvien mitinās bezpajumtnieku patversmē. Viņas meita, kuras dēļ Inga savulaik bankās saņēmās kredītus, vairs nevēlas sazināties ar māti.

 

Laima sākusi patstāvīgu dzīvi Rīgā un atradusi darbu, tādējādi izraujoties no dzīves laukos pie mātes. Tiesa gan, tur palikusi par viņu jaunākā māsa, kuras dēļ Laima iepriekš samierinājās ar dzīvi pie mātes.

 

Divu dēlu mamma Inese (35) mainījusi matu sakārtojumu, kļuvusi daudz pārliecinātāka par sevi un kaļ kāzu plānus, jo šovā bildināja savu gados vecāko dzīvesbiedru. Tāpat viņa ir gatava meklēt darbu, kas gan nebūs viegls uzdevums, jo viņas dzīvesvietā laukos variantu nav.

 

Jau vēstīts, ka no narkotikām atkarīgā Deivija dažas nedēļas pēc šova filmēšana nomira 31 gada vecumā.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.