Home Slavenības Kaspars Upaciers jeb Ufo esot padevies

Kaspars Upaciers jeb Ufo esot padevies

0

Muzikants, dīdžejs, pasākumu vadītājs un “Latvijas gāzes” preses cilvēks Kaspars Upaciers jeb Ufo 2018.gadā nenāk klajā ar skaļiem saukļiem par kādu apņemšanos, tieši otrādi. Kā otrdien vēsta izdevums “Kas Jauns”, pašmāju šovmenis esot padevies un vairs negrasās cīnīties ar savu lieko svaru.

 

Viņa svars pēdējos gados svārstās no 110 līdz 120 kg, ar vienu izņēmumu pirms aptuveni 8-9 gadiem, kad Kaspars zaudējis 30 kg un “nokrities” līdz 90 kg. Tolaik viņš nudien juties lieliski un bijis laimīgs, tomēr to atkārtot vairs īsti nav pa spēkam.

 

Viņš izdevumam atklāti atzīst, ka vingrošana ir s*ds, vienīgā efektīvā lieta, kas palīdz cīņā ar svaru, ir pareiza ēšana. Nedrīkst lietot cukuru, miltus, jāievēro režīms un ēdienreizes jāietur vienā un tajā pašā laikā. Starp tām ēst nedrīkst, vien tēju, kafiju, ūdeni. “Tas ir grūti,” norāda Ufo. Otra lieta – vajag mazāk rīt, norāda pašmāju slavenība.

 

Lai gan vēl pavasarī bijis apņēmības pilns nomest pārdesmit lieko kilogramu, tomēr šobrīd vairs nav noskaņots mocīt sevi, bet vēlas normāli dzīvot dzīvi. Uz jautājumu, vai viņš var kā savā dziesmā “pastumt, pastumt un pietupties,” Ufo nosmej: “Protams! Mierīgi! Nav tik traki!”

 

Jāsaka, ka citām slavenībām ar svara zaudēšanu 2017. gadā veicās krietni labāk. Tā dziedātājs Jānis Sproģis divos mēnešos zaudēja 40 kg svara – tiesa, pamatā tas tomēr notika veselības problēmu dēļ. Tāpat divu gadu laikā vairāk kā 40 kg zaudējusi viena no dziedošajām “Māsām Legzdiņām” – Aija, bet aktieris Rolands Zagorskis trīs mēnešos “nometa” 21 kilogramu. Visu cieņu!

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.