Home Bez tēmas Horoskops 2. janvārim

Horoskops 2. janvārim

0
unsplash-logoBrigitte Tohm

Auns

Šodien tu nevēlēsies pārāk daudz domāt par mājas darbiem. Protams, pēc Jaungada svinībām būs daudz kas jāsaved kārtībā, taču šodien tu negribēsi par to satraukties. Ņem vērā, ka visas šīs dienas darbības pārsvarā būs blāvas un monotonas. Padomā par to vai ir jēga steigties uz pilsētas otru pusi, lai tiektos pēc kā interesantāka.

 

Vērsis

Šodien jādara viss, lai sniegtu savam ķermenim atslodzi no Jaungada svinībām. Ieej relaksējošā vannā vai dodies uz baseinu, jo ūdens palīdzēs tev justies daudz labāk. Vakarpusē palutini sevi un savus tuvākos ar kādu jauku izklaidi, kas ir mierīgā garā. Neaizmirsti apmeklēt vecākus un citus tuvākos ģimenes locekļus, jo īpaši, ja ar viņiem kopā nesvinēji Jaunā gada iestāšanos.

 

Dvīņi

Šodien tev ieteicams pilnībā atpūsties. Mierīga un nesteidzīga atpūta palīdzēs tev justies labāk un uzkrāt enerģiju jaunajam darba un pienākumu cēlienam. Ja tev ir garlaicīgi vienkārši gulēt, izvēlies kādu grāmatu lasīšanai. Noderīga būs literatūra, kas palīdzēs tev labāk izprast savu iekšējo pasauli vai uzzināt ko vairāk par dažādām interesantām ietām.

 

Vēzis

Šodien spēsi veikt veiksmīgus pirkumus. Visas šīs lietas tu iegādāsies pēc tam, kad kāds tavs draugs tevi burtiski būs izrāvis no mājas, lai aizvestu iepirkties. Iespējams, šodien iepazīsies ar kādu ļoti pievilcīgu cilvēku. Tu pat sāksi izbaudīt savas fantāzijas par viņu, taču tas var likt vēlāk piedzīvot vilšanos, jo kāds no taviem draugiem atklās, ka šī persona ir jau aizņemta.

 

Lauva

Šodien tu, visticamāk, cīnīsies ar garlaicību. Lielākā daļa tavu radu un draugu jau būs ķērušies klāt ikdienas pienākumiem, atstājot tevi vienatnē ar savām domām un vēlmēm. Tas sākotnēji tev šķitīs garlaicīgi, taču tad tu pievērsīsies savas nākotnes apcerēšanai. Vakarpusē šī darbība tev būs jāpārtrauc, jo ieradīsies kāds visai skaļš viesis.

 

Jaunava

Šodien nav ieteicams daudz laika pavadīt automašīnā. Ja tomēr jādodas ceļā, auto vadīšanu labāk uztici kādam citam. Tas palīdzēs tev pasargāt sevi no daudzām nopietnām problēmām, tostarp ārkārtas situācijām uz ceļa. Atrodi laiku arī atpūtai, tā tev lieti noderēs.

 

Svari

Šodien spēsi piesaistīt kādas personas interesi. Iespējams, jūsu ceļi krustosies kādā kafejnīcā, kur jūs sāksiet interesantu sarunu. Jūsu saruna var kļūt daudz dziļāka un vēl aizraujošāka, ka parādīsi otram cilvēkam savu dabisko šarmu. Šodien vajadzētu izvairīties no iepirkšanās un atturēties pat no mazu lietiņu iegādes.

 

Skorpions

Šodien tev der nopietni atcerēties par cieņu un tās izrādīšanu pat tajos mirkļos, kad tev šķiet, ka tas ir pēdējais, ko vajadzētu.ja kāds tevi aizkaitina, neizrādi to, nepaud savu neapmierinātību pat ne ar mazāko žestu. Ja iespējams, pavadi laiku vienatnē – lasi, skaties iecienītākās pārraides vai ziņas.

 

Strēlnieks

Šodien tu, iespējams, nonāksi absurdā situācijā. Kāds var uzsākt ar tevi publisku flirtu. Tiesa, iespējams, pēc tam viņa partneris tevi apvainos centienos šķelt viņu attiecības. Lai izlīdzinātu šo mulsinošo starpgadījumu, nemēģini sevi attaisnot. Tu zini, ka neesi vainīgs ne pie kā, un tagad tev kļūs daudz kas skaidrāks par to, kurš gandrīz pārkāpa savu laulības uzticības zvērestu.

 

Mežāzis

Šodien tev viss solās iet no rokas. Iespējams, lielu daļu sava laika pavadīsi draugu lokā, ticams, tādu, kurus pēdējā laikā neesi saticis. Iespējams, vakarpusē paliksi vienatnē ar personu, kura jau kādu laiku cenšas pievērst tavu uzmanību. Jūsu saruna atklās, ka šī persona izmanto visas iespējas, lai jūsu draudzība pārvērstos par ko vairāk. Tu būsi apmierināts par šo iespēju.

 

Ūdensvīrs

Tu šodien būsi jautrā omā un tev prātā būs daudz jaunu iniciatīvu. Tev būs daudz un dažādu ideju, ko varētu šodien darīt. Diemžēl tev neizdosies savākt visus ģimenes locekļus kādam kopīgam pasākumam. Izbaudi laiku kopā ar cilvēkiem, kuri tev ir apkārt un neskumsti tāpēc, ka kāds nav varējis ierasties, lai iesaistītos tavās idejās.

 

Zivis

Šodien tev vajadzētu izvairīties no lielu pirkumu veikšanas. Pastāv risks,ka kādā brīdī tu gribēsi iegādāties ko tādu, kas liks zaudēt visus savus uzkrājumus, tāpēc esi piesardzīgs. Izmēģini kādu no savām radošākajām idejām, jo ir lielas izredzes, ka varēsi radīt ko patiesi iespaidīgu. Parādot savu šedevru savam labākajam draugam, tu būsi pārliecināts, ka tavi radošie centieni sevi pilnībā attaisnojuši.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.