Home Nopietnāk Skarbi: Pusgadu pēc Ivana nāves gandrīz neviens neinteresējas par vientuļu bērnu Liepājas...

Skarbi: Pusgadu pēc Ivana nāves gandrīz neviens neinteresējas par vientuļu bērnu Liepājas autobusā

0

LTV7 raidījums “Русское вещание” pusgadu pēc tam, kad Liepājā bezvēsts pazuda 5 gadus vecais Ivans, kuru vēlāk mirušu atrada meža masīvā Dubeņos, nolēma veikt eksperimentu. Vai cilvēki pievērsīs uzmanību mazam bērnam, kurš viens pats brauc Liepājas maršruta autobusā?

 

Jāatgādina, ka tieši apkārtējo vienaldzība kļuva par vienu no iemesliem, kādēļ puisēns, neviena neievērots, iekāpa 904. maršruta autobusā, aizbrauca līdz Grobiņas novadā esošajiem Dubeņiem, tur viens pats izkāpa un ieklīda mežā, kur viņu desmit dienas vēlāk atrada mirušu.

 

Eksperimentam piekrita sešgadīgās Veronikas mamma. Jāpiebilst, ka Veronikas tuvumā autobusā visu laiku atradās gan mamma, gan raidījuma žurnāliste. Eksperimentā tika veikti divi braucieni, otrais ar liktenīgo 904. maršruta autobusu un to pašu pieturu Dubeņos, kur 1.jūlija rītā izkāpa Ivans. Jāsecina, ka vismaz konkrēto autobusu pasažieri no traģēdijas necik daudz nav mācījušies. Veronikai blakus eksperimenta laikā sēdēja pat vairāki cilvēki, tomēr tikai viena sieviete mēģināja noskaidrot, vai meitenītes mamma ir tuvumā. Saņēmusi apstiprinošu atbildi, viņa to nepārbaudīja, bet izkāpa tuvākajā pieturā.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.