Home Bez tēmas Horoskops 31. decembrim

Horoskops 31. decembrim

0
unsplash-logoIan Schneider

Auns

Šī diena prasīs kādu laiku, lai tu sagatavotu visu nepieciešamo. Pirms jebkuras darbības uzsākšanas, tev ir jānotic pašam sev. Pārliecinies, lai līdz Jaunā gada atnākšanai, tavs mājoklis ir kārtībā un viesi apmierināti. Šī diena dāvās tev gan  prieku, gan mazliet skumjas, jo tev būs nedaudz bēdīgi, ka šis gads ir beidzies.

 

Vērsis

Šodien nepatikšanas var sagādāt kādi radinieki, kuri nolems pēkšņi uzrasties. Katrs no viņiem gribēs iesaistīties svētku plānošanā un gatavošanās procesā savā veidā, tāpēc tas var novest pie konfliktu rašanās. Tev būs jāsaņem visi spēki, lai atjaunotu kārtību. Svinības gan beigās sola noritēt relaksējoši mājīgā atmosfērā ar iespēju baudīt vienam otra sabiedrību.

 

Dvīņi

Šodien pavadīsi daudz laika dažādos izbraucienos. Par laimi, nebūsi pārāk noguris, jo tevi pavadīs persona, kurai būs lielisks noskaņojums, lieliska humora izjūta, un viņš zinās daudz interesantu stāstu. Tas viss spēs padarīt šo vakaru vēl pozitīvāku. Tu sastapsi daudz jaunu cilvēku, ar kuriem atradīsi daudz kopīgu tēmu, par ko runāt.

 

Vēzis

Mērķi, kas saistīti ar bagātību un citām materiālām lietām, šodien nepiepildīsies. Nav izslēgts, ka pie tevis atgriezīsies bijušais partneris, jo patiesi nožēlos savas pagātnes kļūdas. Visticamāk, no jauna uzsāksi attiecības ar viņu, neuzklausot citu cilvēku padomus. Šoreiz tavs partneris darīs visu, lai tu patiesi būtu laimīgs.

 

Lauva

Šodien tu piesaistīsi daudz uzmanības. Tas notiks ne tikai tavas ārējās pievilcības dēļ, bet arī tavas gudrības un izturēšanās dēļ. Tu spēsi patiesi izbaudīt visu šo uzmanību, taču uzmanies, jo ir cilvēki, kuri var kļūt ļoti greizsirdīgi uz tevi. Diemžēl, greizsirdīgie reizēm rīkojas ļoti neapdomīgi, tāpēc esi piesardzīgs un pārāk neaizraujies ar pašslavināšanu.

 

Jaunava

Iespējams, tieši tu šodien spēsi uzlabot kopējo atmosfēru telpā un svētku laikā. Var gadīties, ka cilvēki nesapratīsies savā starpā, nespēs atrast kopīgu valodu, tāpēc tu iesaistīsies. Ja vari, droši organizē kādas spēles, piemēram, sacensības un viktorīnas. Izbaudi savas spējas, kamēr vari, jo cilvēki novērtēs to, ko dari viņu labā.

 

Svari

Šodien tu piedalīsies jautājuma risināšanā, kas būs saistīts ar kādu no taviem radiniekiem. Šī problēma varētu sabojāt visu svētku laiku, ilgi gaidīto pasākumu. Pacenties palīdzēt, lai tās atrisinātu. Visticamāk, tuvojoties naktij, visu būs iespējams atrisināt. Tas ļaus tev vēl vairāk izbaudīt svētku atmosfēru un ar vēl lielākām cerībām sagaidīt Jauno gadu.

 

Skorpions

Šo dienu tu varēsi pavadīt romantiskā atmosfērā. Varēsi pārrunāt savus Jaunā gada plānus ar partneri un pieņemt lēmumus, ka nevēlaties atkal atkārtot visas tradicionālās ikgadējās darbības. Un patiesībā tas nemaz nav sliktākais variants – jums divatā uzklāt galdiņu, iedegt sveces un izbaudīt vienam otra sabiedrību.

 

Strēlnieks

Pirmajā dienas pusē tev vajadzētu pabeigt visus darbus, kas saistīti ar sagatavošanos Jaunajam gadam. Tev būs arī dažas brīvas stundas, lai nedaudz atvilktu elpu un izbaudītu tuvojošos Jauno gadu. Pēdējās 2017. Gada stundas būs prieka un jautrības piepildītas. Esi atvērts un izpriecājies no sirds kopā ar cilvēkiem, kuri šodien ir tev apkārt.

 

Mežāzis

Šodien tu būsi diezgan egoistisks, veidojot savus svētku plānus. Iespējams, tu atteiksies apmeklēt kādus savus radiniekus tikai tāpēc, ka viņi dzīvo citā pilsētā. Tu labāk izvēlēsies uzņemt cilvēkus pie sevis, visticamāk (ja tev ir attiecības), tie būs tava partnera radinieki. Tiklīdz viņi ieradīsies, jūs kopā sagatavosieties un pavadīsiet svētkus patīkamā atmosfērā.

 

Ūdensvīrs

Šodien varēsi izbaudīt savu lielisko garastāvokli un ar smaidu pavadīt 2017. gadu. Lielāko dienas daļu tu veltīsi tam lai atrastu visskaistākos un sirsnīgākos vārdus, ar ko apsveikt savus mīļos cilvēkus. Iespējams, vakarpusē gadīsies kāds incidents, taču tu ātri to novērsīsi. Var gadīties, ka apģērbs, ko plānoji vilkt uz Jaungada svinībām, tiks sabojāts. Tas gan nesabojās tavu garastāvokli, un tu ātri spēsi atrast ko citu, aizmirstot par to, kas atgadījies.

 

Zivis

Iespējams, tu radikāli mainīsi tradicionālo Jaungada svinību scenāriju, taču tu neatteiksies no laika pabadīšanas kopā ar mīļajiem, svētku eglītes, kā arī saviem mīļākajiem salātiem. Lai arī citi būs lieliskā noskaņojumā, arī tev vajadzētu parūpēties par smaidu radīšanu savā un apkārtējo sejās. Svētki izdosies un ieteicams tos arī iemūžināt foto attēlos, lai vēlāk pakavētos jaukās atmiņās.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.