Home Nopietnāk Liela nelaime trešdienas pievakarē risinājusies Rēzeknē

Liela nelaime trešdienas pievakarē risinājusies Rēzeknē

0

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 27. decembra plkst. 6.30 līdz 28.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 39 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu un 26 uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

 

Plkst. 16.49 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Koku ielu Rēzeknē, kur ugunsgrēks bija izcēlies dārza mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ēka deg ar atklātu liesmu 20m2 platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā cilvēks. Plkst. 19.11 ugunsgrēks tika likvidēts.

 

 

Plkst. 20.24 VUGD saņēma izsaukumu uz Jaunjelgavas novada Sērenes pagastu, kur dega dzīvojamā māja, Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg vienstāvu dzīvojamā māja, kas sabūvēta kopā ar saimniecības ēku un pirti. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās četri cilvēki. Plkst. 6.40 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts un tā kopējā degšanas platība bija 900m2.

 

 

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības vadi, sadzīves mantas, vieglā automašīna, divas garāžas un sodrēji divu ēku dūmvados. Līdztekus ugunsdzēsēju glābēju palīdzība vairākkārt bija nepieciešama pēc ceļu satiksmes negadījumiem, lai no avarējušām automašīnām atbrīvotu cietušus cilvēkus un sakārtotu ceļa braucamās daļas pēc negadījumiem.

 

 

Palīdzot nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem, vakardien ugunsdzēsēji glābēji Rīgā, Jelgavā un Gulbenes un Talsu novados no kokiem nocēla kaķus, kuri saviem spēkiem nespēja nokļūt lejā. 

 

 

Šogad ugunsnelaimes prasījušas jau 82 cilvēku dzīvības.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.