Home Mute vaļā Šis vīrs jau 47 gadus glabā neatvērtu Ziemassvētku dāvanu no bijušās. Kas...

Šis vīrs jau 47 gadus glabā neatvērtu Ziemassvētku dāvanu no bijušās. Kas tajā iekšā?

0

Kanādietis Adrians Pīrss, tolaik vēl 12. klases skolnieks, 1970.gada Ziemassvētkos izšķīrās no savas draudzenes Vikijas, kura gan pasniedza viņam dāvanu svētkos. Interesantākais, ka tā aizvien nav atvērta, vēsta britu mediji.

 

Ja parasti ļaudis nevar vien sagaidīt, kad varēs atvērt savas dāvanas, Adrians to nav izdarījis jau 47 gadus. Sākumā viņš sirdī turējis aizvainojumu par šķiršanos, tādēļ meitenes dāvanu nav atvēris. Vēlākajos gados Adrians apprecējies, piedzimuši bērni, bet viņš aizvien katru gadu zem eglītes novietojis šo dāvanu no bijušas, kuru, protams, nekad neatvēra. Sākotnēji viņš dāvanu glabājis, jo cerējis reiz atjaunot attiecības ar Vikiju, abi pat tikušies, tomēr nekas nav sanācis. Šobrīd viņš sievieti vairs nevarot atrast un arī īsti vairs nezina, ko viņai teiktu.

 

 

Sieva gan beigās iebildusi pret svešās dāvanas likšanu zem ģimenes eglītes, tādēļ pēdējā laikā Adrians tā vairs nedara. Iespējams, dāvanas 50. gadadienā viņš to atvērs, pirms tam sarīkojot labdarības viktorīnu ar vienu vienīgu jautājumu – kas tajā iekšā?

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.