Home Nopietnāk Esiet uzmanīgi! ‘Bezvēsts.lv’ aicina neiekrist krāpnieku lamatās

Esiet uzmanīgi! ‘Bezvēsts.lv’ aicina neiekrist krāpnieku lamatās

0
Bezvests.lv
Bezvests.lv

Teleprogramma “Kriminal-inform” savā “Facebook” lapā stāsta par nepatīkamiem pēdējā laika gadījumiem, par kuriem brīdina viņu ilggadējais sadarbības partneris “Bezvēsts.lv”

 

Ja jums pazudis kāds tuvinieks, lūgums paļauties uz Valsts policijas un “Bezvēsts.lv” palīdzību, un nekādā gadījumā soctīklos nepublicēt savu tālruņa numuru. Pēdējā laikā atkal aktivizējušies “ekstrasensi”, kuri acīmredzot mēģina nopelnīt naudiņu svētkiem. Viņi uzmeklē ļaudis, kuriem pazudis tuvinieks, un vienlaikus ar piedāvājumu palīdzēt atrast bezvēsts pazudušo, piedāvā arī noņemt ļaunu aci, izdziedēt ļaunas slimības utt. Protams, ka nekas no viņu solītā nepiepildās un cietusī ģimene vēl papildus šķiras no prāvas naudas summas.

 

 

 

Esiet uzmanīgi un neiekrītiet krāpnieku lamatās! Valsts policija, meklējot pazudušos, publicē vienīgi savu kontaktinformāciju, bet “Bezvēsts.lv” vēl pievieno savu tālruņa numuru 22 084 084. Turklāt ziņas par pazudušo tiek publicētas tikai pēc tam, kad policija apstiprina – persona izsludināta meklēšanā. Tādējādi jau tā cietušie tuvinieki tiek aizsargāti no visa veida aktīvistiem un apšaubāmiem burvjiem un magiem.

 

Lūk, arī video, kurā Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankēvičs runā par šo problēmu.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.