Home Nopietnāk ‘Vairs neklusēšu!’ Publicēts ļoti skarbs viedoklis par Krišjāņa meklēšanu

‘Vairs neklusēšu!’ Publicēts ļoti skarbs viedoklis par Krišjāņa meklēšanu

3

Apvienības “Pazudis Latvijā” vadītājs Gatis Bankavs dažas stundas pēc tam, kad sestdienas pusdienlaikā Daugavā pie AB dambja tika atrastas bezvēsts pazudušā Krišjāņa Zvejnieka mirstīgās atliekas, publicējis ļoti skarbu viedokli. P.S. Respektējot ģimenes lūgumu, informācija par Krišjāņa ģimenē palikušo atvasīti ir izņemta.

 

“KRIŠJĀŅA ZVEJNIEKA MEKLĒŠANA. UZSKATU, KA CILVĒKI IR PELNĪJUŠI UZZINĀT PATIESĪBU. VAIRS NEKLUSĒŠU!!!!!!
Kad uzzināju par Krišjāņa pazušanu… Es pats uzmeklēju tuviniekus lai pieteiktos brīvprātīgi palīdzēt puisi jau no svētdienas. Mēs visu nedēļu veicām meklēšanu un situāciju analīzi. Meklējām dienu un nakti… kad kurš varēja tikt. Jūs visi redzējāt mūsu postus par aicinājumiem pievienoties brīvprātīgajiem lai maksimāli varētu paātrināt lielāku teritoriju apzināšanu. Mēs kopā strādājām kā komanda. Paldies Valsts Policijas darbiniekiem ar kuriem mums izveidojās laba sadarbība un mūsu informācija veiksmīgi nokļuva līdz viņiem nekavējoties un tika pārbaudīta. Mēs stradājām kopā roku rokā. Kopā mēs esam liels spēks.
Tagad tā. Cienījamie BEZVĒSTS.LV. Es vairs neklusēšu. Šīs Krišjāņa meklēšanas laikā es jūs reāli esmu redzējis darbojoties tikai šodien 23.12.2017. Kur jūs bijāt ātrāk? Kaut viens no jums… varēja kaut uz maiņām ar mums satikties un kopīgi darboties un meklēt šo nedēļu… kaut stundu diena!!! Kāpēc nedēļas vidū likāt vienkārši safotogrāfētas foto no pārdaugavas teritorijas un reāli nemaz fizisku meklēšanu nebijāt veikuši un mēs jūs ne reizi savos maršrutos nemaz nesastapām… Vai jums tikai publicitāte ir svarīga nevis cilveka dzīvība? Jūs reāli pieslēdzāties tikai šodien 23.12.2017 un uzreiz publiskojat video visadus, ka jūs esat baigi aktīvie meklētāji. AR KĀDĀM TIESĪBĀM JŪS JAU NOPUBLICĒJĀT VIDEO PIRMS VĒL KRIŠJĀŅA TUVĀKAJIEM CILVĒKIEM… SIEVAI UN MĀTEI BEBIJA PAZIŅOTS PAR TO, KA DIEMŽĒL KRIŠJĀNIS ZVEJNIEKS TIKA ATRASTS BEZ DZĪVĪBAS PAZĪMĒM? AR KĀDĀM TIESĪBĀM?!!!? Ar šo jūs esat pārkāpuši jebkādas ētikas normas un parādījuši necieņu pret puiša tuvākajiem. Man patiešām ir kauns par jums jūsu vietā!!!!!!!!! Jums publicitāte tiešām ir svarīgāka par jebkādām ētikas normām. Man ir vienalga kurš atrod cilvēku… Galvenais lai atrod, bet jūs rīcība ar to video bija vienkārši pretīga.”

 

 

3 COMMENTS

 1. Aizvāciet to brūno idiotu ar neaktīvo “Ieskaties” pogu, kas aizsedz tekstu un padara raksta lasīšanu neiespējamu! Ko tas vispār reklamē, jūsu attieksmi pret lasītāju, vai?!

 2. Un kam tas viss vajadzīgs ?
  Tā citu nomelnošana tagad ir kā izrādīšanās !
  Neviena metode viņu nevar atdzīvināt !
  Jautājums ir – kas notika , kāpēc ?
  Kur jūs vispār meklējāt ?
  Bija jāmeklē Daugavā , bet vazājāties kaut kādos posteņos !

 3. Emocionals, bet neprofesionals raksts. Autora spriedums parsteidzigs un nekorekts. Lai adekvati spriest par Bezvests darbu – vispirms jasaprot šis meklešanas organizacijas specifiku. Bezvests organize 4 veida pasakumus: informativa kampaņa, parasta meklešana (aicinata visa tauta), profesionala meklešana (piedalas pastavigie volonteri un izmantota speciala tehnika), volonteru apmacibas.
  Raksta autors nepamatoti apgalvo, ka Bezvests mekleja pazudušo Krišjani tikai 23.12., jo tieši tajā dienā bija organizets pasakums visai tautai un bija viegli pamanit daudz cilvēkus ar spilgtam vestem Pardaugavā, bet ari citdien pastavigie volonteri Bezvests ar mazam grupam mekleja pazudušo. Tada ir parasta Bezvests taktika – un volonteri gatavi reaģet ari darba dienas.

  Cits jautajums – video publicešana: te jasaprot vel vienu aspektu – vajadziga ne tikai pazudušo radinieku, bet ari mekletaju savlaiciga informešana, jo tas attiecas uz cilvēku drošibu. Meklešanas process ir saistits ar zinamu risku, jo nakas apskatit visadas bistamas vietas. Bezvests meklešanas grupas pieskatiti ar apmacitiem instruktoriem, bet vienmer ir cilvēki kas orientejas uz Bezvests informaciju, bet mekle patstavigi. Tapec svarigi maksimali atri informet visus dalibniekus par meklesanas finalu, lai nerisket bez vajadzibas.

  Mani vārdi ir tikai loģiski secinajumi un fakti, papildinata informacija viegli atrodama Bezvests saitā, bet raksta autors to nepamanija vai ignoreja, diemžel.

  NVO Bezvests darbojas Latvijā daudz gadus, nopelnija oficialu sabiedriska labuma statusu par pazudušu cilvēku meklešanu un merķtiecigi attista savas spejas – jebkurš var iepazities ar Bezvests informaciju virtuali vai piedalities pasakumos un personigi parliecinaties cik tas viss mums vajag.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.