Home Nopietnāk Pirmatnējā apskate liecina, ka Daugavā atrastajam Krišjānim nav nodarīti miesas bojājumi

Pirmatnējā apskate liecina, ka Daugavā atrastajam Krišjānim nav nodarīti miesas bojājumi

1

Sestdien aktīvu pirms nedēļas pazudušā Krišjāņa Zvejnieka (27) meklēšanas operāciju Rīgā bija izvērsuši “Bezvēsts.lv” brīvprātīgie kopā ar palīgiem un glābšanas dienestiem. Īsi pirms plkst. 13 tika ziņots, ka puiša ķermenis atrasts un izcelts no Daugavas. Nāves iemeslu skaidros izmeklētāji. “Bezvēsts.lv” apstiprina, ka atrastais ir Krišjānis Zvejnieks – tēvs arī bija krastmalā un atpazina savu dēlu. Izsakām visdziļāko līdzjūtību viņa sievai un pārējiem piederīgajiem…

 

Pirmatnējā informācija liecina, ka viņam nav nodarīti miesas bojājumi. Par K.Zvejnieka nāves cēloni tiks lemts pēc ekspertīžu veikšanas, vēsta likumsargi.

 

Vairs neklusēšu! Publicēts ļoti skarbs viedoklis par Krišjāņa meklēšanu

 

K.Zvejnieka meklēšanas pasākumi noritēja sadarbībā ar Ostas policiju, Rīgas pašvaldības policiju, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu un bezvests.lv

 

 

VIDEO: Bezvēsts.lv vadītājs Aleksandrs Faminskis apstiprina, ka Krišjānis atrasts

 

 

Kā piektdien jau vēstīja LNT “Degpunktā”, šobrīd, visticamāk, jau jāmeklē miris cilvēks. Brīvprātīgie ar zemūdens kamerām un citu tehniku šorīt pārlūkoja Daugavas dzelmi pie AB dambja, kur meklētāji iepriekš fiksējuši vairākas aizdomīgas vietas. Jaunieša mirstīgās atliekas tika atrastas.

 

 

 

Bezvēsts.lv video un foto no meklēšanas darbiem sestdien.

 

 

 

 

 

 

1 COMMENT

  1. ja nav nodarīti miesas bojājumi, tad tomār paliek neskaidrs šīš traģēdijas nāves cēlonis.???..tā vienkāŗši no malas skatoties, rodas jautājums: kāpēc tik jaunam, tikko kopdzīvi uzsākušajam Krišjānim, vajadzēja lekt Daugavā slīcināties, bija taču sieva, dēls – ģimene, kur atgriezties..!!!…šeit kaut kas tomēr ir ļoti neskaidrs un nesaprotams…,vai tikai kāds nav pielicis savo neģēlīgo roku un tādā veidā pazudinājis vienu jaunu, skaistu cilvēku, kuram visa dzīve vēl priekšā.!!!…nav taču noslēpums, ka mūsdienās ir ļoti izplatīta EMOCIONāLā vardarbība pret personu…,nu, neticu es tādiem nāves gadījumiem, kad pirmatnējā apskatē izskan secinājumi, ka miesas bojājumi netiek konstatēti…NETiCU.!!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.