Home Nopietnāk Horoskops 22. decembrim

Horoskops 22. decembrim

0
pexels.com/Dan Hamill/CC0 License
pexels.com/Dan Hamill/CC0 License

Šī būs diena, kad pat vispesimistiskāk noskaņotie sāks ticēt savām spējām ietekmēt dažādas lietas un procesus. Un tev ir daudz darāmā savā privātajā dzīvē un karjerā. Šī diena dos tev iespēju, bet pārējais jau atkarīgs no paša. Neuztraucies par sīkumiem, virzies uz savu lielo mērķi!

Auns

Tev nav nepieciešamas krasas pārmaiņas, atliec tās uz citu reizi. Šobrīd pievērsies savam darbam, atjauno garderobi un sapos māju svētkiem. Vai dāvanas jau iegādātas?

Vērsis

Vēršiem nepatiks šodienas ritms. Tu gribēsi paveikt visu, bet apstākļi ir tādi, kādi tie ir, un visas ieceres piepildīt neizdosies. Tomēr necīnies pretī šai piektdienai. Vienkārši ļaujies tās plūdumam un viss notiks pats no sevis.

Dvīņi

Šī var kļūt par problemātisku dienu, ja ļausies savu radu kaprīzēm. Piemēram, mājas rotāšana svētkiem – ja kādam nepatīk tava izvēle, tā ir viņa problēma. Neļaujies impulsīviem pirkumiem.

Vēzis

Savu iztēli liec lietā radošos projektos. Nav pat īsti svarīgi, ko tieši veidosi un kur iesaistīsies, galvenais, lai tas nes pozitīvas emocijas un jaunus kontaktus. Vakarā parūpējies par sevi. Svētkos viss būs perfekti, vai ne?

Lauva

Šī būs romantiska piektdiena. Tev radīsies ideja pārsteigt kādu no saviem mīļajiem cilvēkiem, un viss noritēs perfekti! Nu jūs kopā droši varat gatavoties svētkiem labā noskaņojumā.

Jaunava

Jaunava šodien varētu saņemt kādu vilinošu priekšlikumu vai pat darba piedāvājumu, no kura būs grūti atteikties. Tas nāks no cilvēka, kurš kādu laiku nav satikts, un kļuvis ļoti veiksmīgs savā jomā. Pat ja viss šķiet ideāli, palūdz laiku pārdomām.

Svari

Visa diena var paiet, lauzot galvu par kādu dzīves sagādātu mīklu. Ja rodas šaubas par otras pusītes neuzticību, neprāto visdažādākos scenārijus, bet sagādā pārsteigumu, ierodoties ciemos darbā. Atklāsi, ka viss ir vislabākajā kārtībā.

Skorpions

Šodien dzīvosi ilūzijās. Ja tev kāds ļoti patīk, bet tu skaidri zini, ka nekas nevar sanākt, labāk apstājies, pirms notikusi liela vilšanās. Ja tev vēl nav savas otras pusītes, vienmēr der atcerēties, ka Ziemassvētki ir brīnumu laiks.

Strēlnieks

Šodien būs jāmeklē kompromiss attiecībās ar partneri. Viņš uzstās, ka Jaunā gada svinības vēlas aizvadīt ārpus mājas, tu būsi pretējās domās. Vai otrādi. Vēl ir pietiekami daudz laika, lai par to nestrīdētos, un galu galā atrastu kopsaucēju.

Mežāzis

Šodien, iespējams, saņemsi visai pretrunīgu informāciju par kādu cilvēku un ar viņu saistītiem notikumiem. Netici baumām un labāk noskaidro visu pats! Beigās uzzināsi, kā viss notika patiesībā. Svētki ir piedošanas laiks, atceries!

Ūdensvīrs

Šodien šaubīsies par visu un visiem, tostarp sevi un saviem darbiem. Vai mugurā ir pareizais apģērbs, vai frizūra izskatās labi. Protams, ka viss ir labi, par ko liecinās arī pastiprināta pretējā dzimuma uzmanība svētku pasākumā.

Zivis

Zivis šodien nebūs īpaši aktīvas. Tu sapņosi par gaidāmajām brīvdienām un visi darbi būs tikai “tā starp citu”. Vakarpusē iespēja neliela vilšanās par darbu, kurā savu daļu tu esi izdarījis, bet otra puse ne. Tiesa, svētku brīvdienas izkliedēs ikvienu nepatīkamu sajūtu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.