Home Nopietnāk Diemžēl ceturtdiena sākusies ar ļoti skumjām vēstīm

Diemžēl ceturtdiena sākusies ar ļoti skumjām vēstīm

0
pexels.com/Siri/CC0 License
pexels.com/Siri/CC0 License

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 20. decembra plkst. 6.30 līdz 21.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 33 izsaukumus – 16 uz ugunsgrēku dzēšanu un 13 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi. Ugunsgrēkos bojā gājuši divi cilvēki.

 

 

Plkst. 10.49 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Limbažu novada Vidrižu pagastu, kur bija redzami dūmi. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg divstāvu  dzīvojamā māja 240m2 platībā un tās daļai iebrucis jumts, griesti un koka konstrukcijas. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks. Plkst. 19.51 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

 

 

Plkst. 14.07 VUGD saņēma izsaukumu uz Dagdas novada Andrupenes pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies vienstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg dzīvojamā māja 80m2 platībā un tai ir iebrucis jumts. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 17.37.

 

 

Vakar plkst. 21.59 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Tērauda ielu Liepājā, kur divstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ēkas otrā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas 3m2 platībā. No piedūmotās mājas ugunsdzēsēji glābēji izglāba divus cilvēkus, no kuriem viens bija cietis un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMPD) mediķiem. Pirms VUGD ierašanās no mājas evakuējās seši cilvēki. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 23.03.

 

 

Plkst. 22.50 VUGD saņēma izsaukumu uz Priekules novada Kalētu pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies fermā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg fermas ēka 300m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no fermas tika evakuēti 20 mājlopi. Ugunsgrēkā sadega viens mājlops un cieta viens. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts plkst. 6.05.

 

 

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, durvju paklājiņš, sešas vieglās automašīnas, šķūnis, neapsaimniekota ēka, dzīvojamā māja, sodrēji divu ēku dūmvados un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

 

 

Palīdzot nelaimē nonākušiem cilvēkiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Jelgavas novada Līvbērzes pagastā pāri grāvim pārcēla cilvēku, kurš bija guvis kājas traumu un nodeva NMPD.

 

 

Palīdzot bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Dārziņu ielā Rīgā atbrīvoja žogā iesprūdušu suni, bet Lidoņu ielā Rīgā no koka nocēla kaķi.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.