Home Nopietnāk Asinis stindzinoša avārija Vecmīlgrāvī – meitenes dzīvība nu karājas mata galā

Asinis stindzinoša avārija Vecmīlgrāvī – meitenes dzīvība nu karājas mata galā

0

Ļoti smags negadījums svētdienas vakarā noticis Vecāķu prospektā Rīgā, kur pamatīgi sadauzīts kāds “Audi”, bet nopietni ievainota viena no pasažierēm – jauna meitene vārdā Arīna, vēsta LNT “Degpunktā”.

 

Pašvaldības policijas video redzams, ka “Audi” strauji atraujas no ekipāžas, kas bija nolēmusi noskaidrot, kādēļ šoferis brauc agresīvi – viņi driftētāju bija pamanījuši Vecmīlgrāvī. Tā kā “Audi” ir daudz jaudīgāks par likumsargu busiņu, tas atrāvies, bet vēlāk avarējis, pa ceļam nolaužot ceļa zīmi un ietriecoties kokā.

 

 

 

Šoferis un viens no pasažieriem iebēguši mežā, bet pamatīgi sasistajā auto palikušas trīs cietušas pasažieres, viena no viņām guvusi smagus ievainojumus. Nekavējoties izsaukti mediķi. Smagāk cietusī bija Airīna, kura nogādāta reanimācijā. Sieviete triecienā izsviesta pa auto aizmugurējo logu un atradās aptuveni 30 metrus no spēkrata.

Meitene automašīnā sēdējusi aizmugurē pa vidu, turklāt nav bijusi piesprādzējusies. Tikmēr viņas māte, nakts vidū sajutusi, ka kaut kas ar viņas bērnu nav labi, caur policiju noskaidrojusi, ka notikusi smaga avārija un ieradusies notikuma vietā. Pēc tam noskaidrots, ka meita nogādāta Austrumu slimnīcā. Šobrīd viņa tiek turēta mākslīgajā komā, viņai ir nopietnas galvas traumas, smadzeņu trauma, lauzti sejas kauli, nepieciešama operācija. Meitene ir smagā, bet stabilā stāvoklī.

 

“Audi” vadītājs pirmdien ieradies policijā un visā atzinies. Cietušās meitenes mammas draudzene pazīst šo vīrieti un zina, ka viņam iepriekš jau bijušas problēmas ar likumu, turklāt nemaz nav autovadītāja apliecības. Viņš esot atzinis, ka notikušo sapratis tikai tad, kad iebēdzis mežā, turklāt vēl dzirdējis smagi cietušās meitenes kliedzienus. Nav zināms, vai šoferis bijis dzēris, jo policistiem padevies tikai pēc diennakts.

 

Visu sižetu skatieties no 17:20!

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.