Home Nopietnāk Horoskops 21. decembrim

Horoskops 21. decembrim

0
pixabay.com
pixabay.com

Šodien iespējamas tikšanās ar cilvēkiem, kurus kādu laiku neesi saticis. Tiesa gan, nevarētu teikt, ka šī atkalredzēšanās sagādās īpašu prieku. Salīdzinot sevi ar jaunajiem draugiem, var rasties mazliet neērta sajūta, un tas nav tas, ko tu vēlētos. Mēģini novērtēt citu sasniegto, bet nenoniecini savus panākumus – koncentrējies uz tiem.

Auns

Šodien dari visu, kas tev sniedz prieku un enerģiju. Iekšējais potenciāls šodien nebūs pārāk augsts, tomēr ar “pilnām baterijām” šo dienu iespējams aizvadīt gana produktīvi. Ja tavus spēkus atjauno vienkārša atpūta – dari to! Pēc snaudas dīvānā gan pacenties paveikt arī ko noderīgu.

Vērsis

Dari visu, lai šodien nesakašķētos ar savu partneri. Lai gan tu labprāt vēlētos atlikt malā dažādus darbus un jau sākt gatavoties svētkiem, tava otra pusīte var nebūt sajūsmā par šo ideju. Kamēr tu sāksi post māju un domāt par dāvanām, palūko, vai partnera “aizņemtība” nav saistīta ar sēdēšanu pie datora vai telefona ekrāna.

Dvīņi

Šodien tev iespējams paveikt nelielu varoņdarbu. Varbūt izglābsi bez pajumtes palikušu dzīvnieku vai cilvēku, varbūt ziedosi naudu slima bērniņa ārstēšanai un tamlīdzīgi. Nemeklē atzinību par sevis paveikto, varoņi nelielās. Neaizmirsti labi uzturēties pret ģimeni un tuviniekiem. Uzklausi tuvo cilvēku problēmas un stāstus.

Vēži

Šodien var nākties risināt jautājumu, kas saistīts ar ģimenes īpašumu. Var rasties problēmas ar kādu cilvēku, kuram ir spēcīga juridiskā aizmugure. Kad šīs lietas ir atrisinātas, pievērsies svētkiem, kas jau teju klauvē pie loga. Tiksi pie apģērba, kas lieliski izcels tavus plusus un noderēs ikvienā ballītē.

Lauva

Velti dienu, lai savestu kārtībā savu darba vietu un dzīves telpu. Atbrīvojies no nevajadzīgiem dokumentu kalniem, krāmiem, vairojot pozitīvo sev apkārt. Iespējama slepena vai atklāta pielūdzēja dāvana un uzmanības apliecinājumi.

Jaunava

Uzsmaidi citiem daudz biežāk kā ierasts. Aizmirsti visu negatīvo un baudi tuvojošos brīvdienu atmosfēru. Tu būsi pārsteigts, kā daļa problēmu vienkārši izzudīs. Šodien tiks atrisināts kāds būtisks finanšu jautājums, kas sola labu naudiņu.

Svari

Tev prātā kāds nesens pāridarījums no pazīstama cilvēka vai kolēģa, tomēr nemēģini atriebties. Pat ja plāns izdosies, nedomā, ka šis cilvēks vienkārši aizmirsīs to – jūsu karš turpināsies. Vai pirmssvētku laikā kas tāds ir nepieciešams?

Skorpions

Aktīva diena. Mēģināsi būt visu un paveikt visu, un tavu brīnumu – tas izdosies! Vakarā gan visa enerģija būs izsīkusi un tu atlikušas stundas pavadīsi visai pasīvi. Tas pat var izraisīt konfliktu ar partneri, kurš vēlēsies darīt ko interesantu.

Strēlnieks

Mēģināsi atbrīvoties no senas problēmas – kādas personas, kas regulāri traucē un uzmācas jūsu ģimenei. Paskaidro, ka viņam/-ai nekas nesanāks. Gādājot svētku dāvanas, padomā par īpašu vēstījumu katram mīļajam cilvēkam.

Mežāzis

Šodien būsi līderis it visā. Lai gan tev uzticēs sarežģītu uzdevumu, ne visi kolēģi vēlēsies strādāt tavā vadībā, tādēļ kāds nedarīs savu darbu tik rūpīgi, kā būtu nepieciešams. Meklē veidus, kā viņus iedvesmot un pārliecināt, lai tu tiktu galā ar uzdoto.

Ūdensvīrs

Tu dažkārt meklē garāko un sarežģītāko ceļu, lai atrisinātu vienkāršu uzdevumu. Tu nelūdz palīdzību arī draugiem, tādēļ dažkārt nonāc pie tādiem darbiem, kurus viens fiziski nemaz nevari paveikt. Viens nav karavīrs, uzvarai nepieciešami līdzīgi domājošie.

Zivis

Lūko, lai šī diena nebūtu pilnīgi bezjēdzīga un nomesta zemē. Jau no paša rīta tērēsi enerģiju dažādos strīdos. Ja esi ieplānos daudz, paveikt visu, visticamāk, neizdosies. Neuzsāc lielus un svarīgus darbus, ir pirmssvētku laiks un visu domas jau ir brīvdienās.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.