Home Nopietnāk “Nauda laikam maina cilvēkus.” Hokejists Sprukts iesūdzējis tiesā treneri Sorokinu

“Nauda laikam maina cilvēkus.” Hokejists Sprukts iesūdzējis tiesā treneri Sorokinu

0

Kā otrdien vēsta izdevums “Privātā Dzīve”, hokejists Jānis Sprukts (35) iesūdzējis tiesā savu bijušo partneri izlasē, tagad U-18 izlases treneri Oļegu Sorokinu (43).

 

Zināms, ka runa ir par ievērojamu naudas summu, ko Sprukts savulaik Sorokinam aizdevis. Neoficiāli zināms, ka tiesā izskanējušas runas par 50 000 eiro, bet abas iesaistītās puses to neapstiprina.

 

“Tā ir mūsu personīgā lieta, ko mēs nevaram atrisināt, tāpēc viss ir aizgājis līdz tiesai,” komentējis Sprukts. “Es vienkārši gribu dabūt atpakaļ savus līdzekļus, ko esmu viņam personīgi aizdevis. Un viss,” viņš norada, aicinot nemeklēt nekādus zemūdens akmeņus. “Ja jūs būtu aizdevis kādam naudu, jūs taču gribēto to atpakaļ?” retoriski vaicā hokejists.

 

Zināms, ka abi ir biznesa partneri divos uzņēmumos. Sorokina advokāte norādījusi, ka nauda aizdota uzņēmuma attīstībai, nevis privātiem mērķiem. Par spīti mēģinājumiem panākt mierizlīgumu, tas neesot izdevies. Sorokins pēc tiesas, kuru atlika līdz martam, izteicis īsi: viņš esot nevainīgs un “nauda laikam maina cilvēkus”.

 

Plašāk “Privātās dzīves” 19. decembra dubultnumurā!

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.