Home Nopietnāk Maligina atraitne Elīna: Es neesmu vainīga, jo zinu, kas patiesībā notika

Maligina atraitne Elīna: Es neesmu vainīga, jo zinu, kas patiesībā notika

0

15. decembrī zemes klēpī guldīja pēkšņi 52 gadu vecumā mirušo uzņēmēju un miljonāru, vienu no Latvijas bagātākajiem cilvēkiem Valēriju Maliginu. Izdevums “Privātā dzīve” uzrunājis miljonāra atraitni Elīnu, kura atklāj sāpīgas detaļas.

 

Maliginu izvadīja no Rīgas Svētā Erceņģeļa Mihaila pareizticīgo baznīcas, bet zemes klēpī guldīja Asaru kapos, pāris minūšu gājienā no viņa Vaivaru villas. Bēru ceremoniju apmeklēja neskaitāmi sabiedrībā pazīstami uzņēmēji, politiķi un mākslinieki. Miljonāra pēkšņa nāve bija liels trieciens viņa ģimenei, draugiem un kolēģiem, kuri nespēja valdīt asaras. Lai saudzētu piederīgos, īpaši jau miljonāra sirmos vecākus, ceremonija bija ļoti īsa.

 

Maligina, kura trīs miesassargu pavadībā ieradās baznīcā, lai noliktu pie mīļotā zārka sarkanas rozes, tur ilgi neuzkavējās un drīz devās prom. Neviens neuzdrošinājās uzrunāt atraitni. Viņa atklāj, ka attiecību ar Maligina ģimeni viņai vairs nav kopš mīļotā nāves. “Nevienam nenovēlu būt manā situācijā,” dienu pēc bērēm “PDz” norādījusi Elīna, kura atzīst, ka “visa šī dēļ nejūtos droši”. Viņai Maligina ģimene nebija pateikusi, kur jābūt pēc ceremonijas. Elīna kapos bijusi vēlāk.

 

Māksliniece stāsta, ka ne pie kā nav vainīga, jo zina, kas patiesībā notika. Jau iepriekš ziņots, ka uzņēmējam nav konstatētas vardarbīgas nāves pazīmes. Runā, ka tā bijusi sirds nepietiekamība.

 

“Es varu pateikt tikai to, ka dzīves pēdējās dienās Valērijs bija laimīgs. Lai kā tas izskatījās no malas, lai ko rakstītu prese, es to skaidri zinu,” saka Elīna. Plašāk lasiet otrdienas “Privātās dzīves” numurā!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.