Home Bez tēmas Horoskops 19. decembrim

Horoskops 19. decembrim

0
unsplash-logoJonatan Pie

Auns

Šodien spēsi rast kopsaucēju, sazinoties un risinot lietas ar kādu ļoti spītīgu cilvēku. Taču, pirms šis brīnums notiks, tev nāksies ieguldīt sarunā visas savas psiholoģiskās zināšanas un pacietība. Lai uzlabotu savu garastāvokli, pēcāk sazinies ar sev mīļiem cilvēkiem, kuri sarunās spēs tev dāvāt daudz prieka. Nebaidies izteikt komplimentus un neskopojies ar tiem.

 

Vērsis

Tev vajadzētu pievērsties darbam ar lielāku entuziasmu. Iespējams, šodien lielu vērību tev pievērsīs cilvēki, kuriem ir milzīga ietekme uz tavu turpmāko karjeru un tās attīstību. Nebaidies mēģināt vadīt kādu ļoti sarežģītu projektu, lai parādītu savu augstās profesionalitātes līmeni. Mēģini koncentrēties tikai uz savu darbu, nevis uz to, ko un kā dara tavi kolēģi.

 

Dvīņi

Šodien tu, iespējams, būsi pārāk vieglprātīgs savā uzvedībā. Tiesa, ja šo uzvedību izskaidro tavi centieni iekarot kādu konkrētu personu, visticamāk, tas nedarbosies. Lieta tāda, ka šim cilvēkam šāda uzvedība nešķiet visai pievilcīga. Mēģini rīkoties pilnīgi pretēji. Izdomā ko noslēpumainu, rezervētu un klusu, lai sapņaini iepriecinātu šo cilvēku.

 

Vēzis

Šodien tu spēsi novērtēt un godāt savas ģimenes tradīcijas. Un centies patiešām tās novērtēt, nenoniecini, pretējā gadījumā tu riskē izraisīt nesaskaņas, kas pavisam noteikti nav vajadzīgs. Nedari neko tādu, kas varētu aizvainot tavus radiniekus, jo īpaši vecāka gadagājuma. Ja iespējams, rodi iespēju tradīcijām pievienot kaut ko jaunu un sirsnīgu arī no sevis.

 

Lauva

Šodien tev būs grūtības dažādās situācijās rast kompromisu. Iespējams, tavs partneris būs iegādājies tev dārgu dāvanu, taču izmantojis tam ģimenes ietaupījumus, kas tev nešķitīs visai pieņemami, lai arī dāvana domāta tev. Iespējams, tu jutīsies tā, ka nevari pieņemt šo dāvanu, bet tas aizvainos tavu partneri. Strīdu varēsiet pārtraukt tad, ja abi būsiet atklāti un katrs atzīsiet savu vainas daļu.

 

Jaunava

Šodien tev vajadzētu doties iepirkties, lai iegādātos dāvanas saviem mīļajiem. Veiksme par tevi neaizmirsīs, un tu spēsi šo uzdevumu paveikt produktīvi un īpaši izdevīgi. Tajā pašā laikā tu atradīsi vēl dažādas papildu lietas, ko varēsi uzdāvināt izvēlētajiem cilvēkiem, iespējams – saviem kolēģiem. Nemēģini pārlieku ietaupīt, veicot šos pirkumus.

 

Svari

Iespējams, šodien tu tērēsi ļoti lielu summu kādas iekārtas iegādei. Var gadīties, ka šī pirkuma dēļ tev nāksies pat ņemt kredītu vai arī maksāt par pirkumu daļās. Lai arī tas viss kopumā solās izdoties, tev vajadzētu būt uzmanīgam un rūpīgi pārdomāt kāds būs labākais variants, lai tu nepārmaksātu vairāk kā vajadzīgs.

 

Skorpions

Šodien tevi pārņems bailes par to, ka tev apkārt viss palēnām kļūst pārlieku monotons un pat garlaicīgs. Iepriecini sevi ar greznāka, košāka vai citādi īpašāka apģērba izvēli  un pievērsies pat visam ikdienišķajam ar radošu pieeju. Tas ir tas, ko vislabāk vari darīt – ietērpt ikdienas garlaicību spilgtākās krāsās, nomainot arī savu attieksmi pret tām. Tieši tāpat vari izvairīties no rutīnas attiecībās.

 

Strēlnieks

Šodien Strēlnieki nebūs labākie sarunu biedri, jo šķietami šīs zodiaka zīmes pārstāvji šodien sadzirdēs tikai sevi, nevis apkārtējos. Strēlniek, esi uzmanīgs, jo ar šādu attieksmi viss var beigties diezgan sliktā veidā. Domājot tikai par sevi, tu varētu izpaust nejauši kādu informāciju, kas nepavisam citiem nebija jādzird. Šajā gadījumā, tu nespēsi tik viegli iziet no situācijas.

 

Mežāzis

Šodien, iespējams, tev daudz laika vajadzēs pavadīt kādā no valsts institūcijām, taču situācija, kas tajā tiek risināta, solās atrisināties tavā labā. Tiesa, pirms tas notiks, tu upurēsi dažas no savām nervu šūnām. Iespējams, tev palīdzēs viens no taviem ietekmīgākajiem radiniekiem, lai tu izkļūtu no šīm nepatikšanām. Neaizmirsti pateikties šai personai, iepriecinot viņu ar kādu jauku dāvanu, kas saistīta ar gaidāmajām Ziemassvētku svinībām.

 

Ūdensvīrs

Šodien nespēsi pretoties kādam spēcīgam kārdinājumam. Ja nesen uzsāki diētu, sapņojot atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, šis kārdinājums, visticamāk, nāks kādas gardas kūkas veidolā. Atceries, ka cilvēks ir unikāla būtne, kura nevar dzīvot bez prieka, tāpēc neaizliedz sev pilnīgi visu, kas sagādā baudu. Bet ar vienu noteikumu – neaizraujies, jo – kas par daudz, tas par skādi!

 

Zivis

Šodien rūpīgi izpildīsi savu pašreizējo darba projektu, ignorējot visus secinājumus. Priekšniecība novērtēs tavu nopietno pieeju, vienlaikus arī izjūtot nelielu satraukumu. Vakarpusē varēsi palīdzēt kādam no saviem senajiem draugiem atrisināt viņa problēmu romantiskajā jomā. Var gan gadīties, ka ar tavu palīdzību vien nepietiks, un draugs tāpat neuzvarēs šajā jautājumā.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.