Home Bez tēmas Horoskops 17. decembrim

Horoskops 17. decembrim

0
unsplash-logoMira Bozhko

Auns

Šodien tev vajadzētu atteikties no palielinātas fiziskās aktivitātes. Mēģini saglabāt savu dienas ritmu mērenā ritmā un tavs ķermenis būs tev par to ļoti pateicīgs. Iespējams, vakarā sajutīsi milzīgu enerģijas pieplūdumu, taču netērē to lieki. Labāk pietaupi enerģiju nākamajai nedēļai, lai tu varētu gūt iespaidīgus rezultātus dažādās jomās.

 

Vērsis

Šodien tev būs tieksme apšaubīt sevi un savu pievilcību citu cilvēku priekšā, jo īpaši mīļotā vai potenciālā mīļotā acīs. Iespējams, šodien satiksies ar cilvēku, ar kuru vēlies kopā pavadīt visu mūžu, taču neveiksi nekādus pasākumus, lai mēģinātu viņam tuvoties. Nedaudz vēlāk, kad tava pašsajūta uzlabosies, tu vari sākt nožēlot šo rīcības neesamību. Tas liks pacīnīties, lai tomēr šo personu kaut kādā veidā uzmeklētu.

 

Dvīņi

Šo svētdienu tu varēsi pavadīt ļoti vieglā un romantiskā gaisotnē. Tu izlemsi atlikt visus mājsaimniecības darbus un tajā vietā labāk pavadīt laiku ar mīļajiem. Ja esi attiecībās, vakaru pietaupi savam romantiskajam partnerim – baudiet viens otra sabiedrību un nesteidzieties. Vienīgais, kas var iztraucēt šo idilli, varētu būt pēkšņs zvans. Taču pret šo traucēkli tu iepriekš lieliski vari nodrošināties – izslēdz telefonu!

 

Vēzis

Šo dienu pavadi, rūpējoties par sevi. Stiprini savu imunitāti visos iespējamos veidos, sāc lietot vitamīnus un uzsāc iesaistīšanos mērenās fiziskās aktivitātes. Sports labi palīdzēs un uzlabos ne tikai tavu fizisko veselību, bet arī pašsajūtu un izskatu. Un tici – līdz Ziemassvētku svinībām vēl ir laiks, lai izskatītos krietni labāk un arī tā justos.

 

Lauva

Šodien tu, iespējams, visu dienu būsi tāds kā apjucis. Tu nebūsi pārliecināts vai spēj saprast kādu savu tuvu cilvēku, iespējams, vecākas vai jaunākas paaudzes, nodomus. Visa tava diena būs atkarīga no viņiem un tu vari zaudēt iespēju pavadīt nedēļas nogali tā, kā pats to vēlies. Nesēdi maliņā, bet runā ar cilvēkiem, izstāsti savas idejas, sajūtas. Neuzbrūc, bet mierīgi komunicē, viss ir atrisināms!

 

Jaunava

Šodien viegli varēsi pārvarēt jebkuras situācijas, kas saistītas ar jauniem projektiem. Piedāvā savu palīdzību draugiem, kuri nesen uzsākuši remontu vai vēl tikai apdomā iespējamo izmaiņu veikšanu. Iespējams, šodien radīsi panākumus arī finanšu jomā. Iespēja laimēt lielu summu loterijā, taču nevajadzētu aizrauties ar lielu summu tērēšanu loterijas biļetēm, ar to esi uzmanīgs un neaizraujies!

 

Svari

Šodien tu, visticamāk, uzsāksi lielas aktivitātes saistībā ar gatavošanos Ziemassvētkiem. Tas būs ļoti patīkams darbs, kas neradīs tev milzu nogurumu. Vakaru vari pavadīt arī aktīvākā veidā, piemēram, dodoties uz slidotavu vai pavadīt citādi aktīvu laiku. Tavs entuziasms no tevis „pielips” arī taviem draugiem un varēsiet dalīties savos priekos, pozitīvajā pieredzē.

 

Skorpions

Šodien tevi satricinās dažādi sarežģīti jautājumi, kas saistīti ar starppersonu komunikāciju. Visticamāk tāpēc, ka tu centīsies noskaidrot, kādas ir kāda cilvēka jūtas pret tevi vai arī ko kāds domā par tevi. Iespējams, vēlēsies to uzzināt, jo iepriekš nebūsi rīkojies visai glīti. Tu pārbaudīsi viņu, lai atklātu viņa attieksmi pret tevi. Visticamāk, ziņas tevi iepriecinās un tev kļūs skaidrs, ka šis cilvēks ir vai nu tas, ar kuru kopā veidot savu nākotni vai, ja neinteresējies par viņu romantiskajā jomā, sapratīsi, ka šis patiesi ir īsts draugs.

 

Strēlnieks

Šodien tev sava uzmanība jāvelta savam mīļotajam cilvēkam. Iespējams, viņa vai tavā dzīvē radīsies kāda problēma, kas tev laupīs labo garastāvokli. Tu nevarēsi šobrīd atrisināt šo problēmu pilnībā, taču tu varēsi darīt kaut ko, lai kaut uz laiku aizmirstu par to. Neskopojies ar komplimentiem un atbalsti otra cilvēka centienus, pieņem priekšlikumu par kopīgu brīvā laika pavadīšanu.

 

Mežāzis

Šodien, iespējams, tu uzņemsies riskantāku soli, lai sasniegtu savu mērķi kļūt bagātākam, cik ātri vien iespējams. Un tev patiešām izdosies šo mērķi sasniegt, lai gan tas izrādīsies nedaudz mazāks nekā sākotnēji plānots. Kad tavs bankas konts sāks lēnām papildināties, nebaidies šo naudu tērēt. Svarīgākais – pietaupīt nedaudz neparedzētiem izdevumiem un/vai dāvanām, ko varētu nākties iegādāties cilvēkiem, kuriem iepriekš nebiji plānojis.

 

Ūdensvīrs

Šodien tev būs grūti pārvarēt savu dabisko kautrību, sazinoties ar vienu no saviem radiniekiem, ar kuru attiecības tev nav tās labākās. Šī persona rūpīgi klausīsies visu, ko un kā tu saki, mēģinot uzķert kādu tavu kļūdu. Ja jūties neērti šīs personas klātbūtnē, mēģini izvairīties no tikšanās ar viņu. Viss kas tev jādara, jāatrod kāds pamatots iemesls, lai pasargātu un paturētu sevi pēc iespējas tālāk no šīs personas.

 

Zivis

Šodien tev vajadzētu izvairīties no jebkāda veida konfliktiem. Iesaistoties tajos, tu ievērojami sabojāsi savu reputāciju, un apkārtējie sāks domāt, ka tu apzināti provocē dažādus konfliktus tikai tāpēc, ka esi pārāk impulsīvs. Uzmanies, jo skandālā var iekļūt arī pavisam nejauši un negribot, tāpēc rūpīgi seko ikvienam savam solim, apdomā sacīto, lai neparādītu sevi no sliktākās puses kāda ļoti svarīga cilvēka acīs un nezaudētu pelnīto.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.