Home Bez tēmas Horoskops 16. decembrim

Horoskops 16. decembrim

0
unsplash-logoKhachik Simonian

Auns

šodien tevi pārņems neliela melanholija. Tev vajadzēs atskatīties uz lietām, ko esi paveicis šajā gadā, jāsaprot, kas ir tas, kas tevi neapmierina. Tev būs divas iespējas – uzsākt cīņu par panākumiem tūlīt pēc Jaunā gada iesākšanās vai turpināt dusmoties pašam uz sevi. Ja esi viens, kurš pieņem lēmumus, respektīvi – tev nav blakus cilvēks, ar kuru aprunāties, agrāk vai vēlāk tava nepatika pret savi vai saviem darbiem tevi novedīs stāvoklī, kas stipri līdzīgs depresijai.

 

Vērsis

Šodien vairums Vēršu varēs ievērojami pastiprināt savu finansiālo stāvokli. Visticamāk, kāds vecs parādnieks beidzot tev atdos naudu, un tu nolemsi šo naudu pietaupīt Ziemassvētku svinībām. Tu mēģināsi vairāk domāt par to, kā šo pasākumu padarīt pēc iespējas jaukāku. Idejas varēsi smelties pat īsās pastaigās, grāmatās vai pavisam vienkārši – aprunājoties ar savu tuvāko.

 

Dvīņi

Šodien tev ieteicams veikt dažādas ar ūdeni saistītas procedūras. Šīs procedūras tev palīdzēs atpūsties. Atpūsties varēsi arī, apmeklējot ādu savu radinieku. Ja dodies tālākā ceļā pie kāda radinieka, ieteicams kompānijai izvēlēties savu labāko draugu vai parteri. Mēģini koncentrēt uzmanību uz tēmām, kas jums abiem ir interesantas un svarīgas, bet ieteicams nerunāt par darbu.

 

Vēzis

Šodien vajadzētu iesaistīties aktīvā komunikācijā ar saviem tuvākajiem. Iespējams, kādu no viņiem tu lūgsi palīdzēt mājsaimniecības darbos, un šī persona ar prieku piekritīs. Taču nevajadzētu aizrauties un likt šo cilvēku vēl pie dažādiem darbiem. Labs laiks, lai veiktu kādus uzlabojumus vai pārmaiņas savās mājās, tas radīs prieku ne tikai tev, bet arī apkārtējiem.

 

Lauva

Šodien tev var rasties daži neparedzēti izdevumi. Tu spontāni nolemsi iegādāties kaut ko, ko pamanīsi veikala plauktā. Vēlāk šis pirkums tev vilšanos nesagādās, kas nozīmē, ka šos neparedzētos izdevumus varēs saukt par noderīgiem un diezgan veiksmīgiem. Vakarpusē iespējama svarīga un pat sarežģīta saruna ar tavu otru pusīti. Tava harizma palīdzēs tev šajā sarunā „izdzīvot”.

 

Jaunava

Šodien tev vajadzētu būt gatavam dažādām lietām, kas saistītas ar tavām mājām vai ikdienas dzīvi. Tava ģimene šodien nolems uzsākt rūpīgu gatavošanos svētkiem, tāpēc uzsāks plaša mēroga rūpīgus tīrīšanas darbus mājās. Tu gan nevēlēsies pavadīt visu nedēļas nogali šajos darbos, taču nevarēsi no tā izvairīties, ja vien nevēlēsies kādu aizvainot.

 

Svari

Tu šodien centīsies ieņemt līdera lomu savas ģimenes lokā. Tā kā radinieki nemaz tev neiebildīs un nemēģinās tevi kavēt, sava mērķa sasniegšanā tev nevajadzēs pielikt daudz pūļu. Taču tas nozīmēs, ka tev nāksies pavadīt daudzas stundas, gatavojoties, plānojot svētkus, izvēloties svētku ēdienkarti un iegādājoties dāvanas katram no uzaicinātajiem cilvēkiem. Iespējams, tagad sapratīsi, ka ne vienmēr ir jāraujas būt līderim.

 

Skorpions

Nāksies cīnīties ar slimību, kas nejauki bus uzklupusi kādam no taviem ģimenes locekļiem. Tu centīsies atrast pēc iespējas labāku ārstu, lai tavs radinieks beidzot varētu saņemt vajadzīgo palīdzību un zāles. Šī diena būs ļoti apgrūtinoša un nogurdinoša un līdz vakaram tu būsi teju pilnīgi bez spēka. Tavs partneris centīsies tev uzlabot garastāvokli un pasargāt no šī noguruma. Viņš atradīs veidu, kā tevi iepriecināt, ko tu arī patiesi novērtēsi.

 

Strēlnieks

Šodienas kopumā labvēlīgo dienu tev nevajadzētu tērēt paškritikai. Pat gadījumā, ja uzskati, ka tavi pašreizējie sasniegumi nav pietiekami apmierinoši, tas nav attaisnojums, lai sevi noniecinātu vai liktu sev justies slikti. Labāk ir domāt nevis par to, ka kaut kas nav izdevies, bet gan par to, kā labāk sasniegt vēlamos rezultātus, kā rīkoties, lai to paveiktu. Tev būs daudz laika lai iecerēto īstenotu un varēsi sākt jau pirms Jaunā gada.

 

Mežāzis

Šodien spēsi sasniegt rezultātus, īstenojot savas drosmīgās idejas. Iespējami panākumi romantiskajā jomā, bet tik pat labi tā var būt arī vilšanās, jo sapratīsi, ka tavai simpātijai nav tādu pašu jūtu pret tevi. Lai kā arī nebūtu, tev nevajadzētu pārdzīvot par to, jo līdz ar šādu iznākumu – tās ir tikai situācijas, nevis dzīves beigas. Pārlieku nesaskumsti un turpini savas ikdienas gaitas kā ierasts līdz šim.

 

Ūdensvīrs

Šodien vairāk uzmanības tev vajadzētu pievērst savam mīļotajam cilvēkam un viņa uzvedības īpatnībām. Ja viņš pēkšņi kļūst pārāk drūms, iespējams, viņu nomāc kāds noslēpums vai situācija. Mēģini noskaidrot vai tavam partnerim nav nepieciešams izrunāties, tā teikt, izkratīt sirdi, jo tieši tu vari palīdzēt šajā jautājumā. Ja gadījumā viņš nevar atklāt tev šo noslēpumu, netirdi, bet centies citādi uzlabot viņa garastāvokli un novirzīt domas uz ko citu.

 

Zivis

Šodien tu riskē pieļaut lielu kļūdu savā mīlas dzīvē. Ja esi nonācis izvēles priekšā  un tev jāizvēlas viens no diviem potenciālajiem mīļotajiem, nevadies pēc tā, kuram no viņiem ir lielāki ienākumi un prestižs sabiedrībā, vadies pēc savas sirdsbalss. Daudz svarīgāk par naudu un stāvokli sabiedrībā ir sajust mīlestību – patiesu un tīru. Esi godīgs pret sevi un, ja uzskati, ka tomēr neviens no šiem cilvēkiem nav tev īstais – atklāti to arī atzīsti sev un viņiem!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.