Home Bez tēmas Horoskops 15. decembrim

Horoskops 15. decembrim

0
unsplash-logoLeo Rivas-Micoud

Auns

Šodien veiksmīgi varēsi sasniegt un vairot savu finansiālo labklājību. Lai gan tavs kapitāls nesasniegs neticamus augstumus, tajā pašā laikā tev būs visi priekšnosacījumi, lai Ziemassvētku laikā tu kļūtu bagātāks. Lai to sasniegtu, tev jāaizmirst par tavu vakara izklaidi, lai mēģinātu paveikt kādu sarežģītāku uzdevumu. Turklāt – neatsakies no to cilvēku palīdzības, kuriem ir laba pieredze uzņēmējdarbības jomā.

 

Vērsis

Šodien pastiprināta uzmanība tev jāpievērš savas dzīves telpas iekārtošanai. Šodien varēsi uzlabot interjeru, padarot to daudz elegantāku un ērtāku, ar prieku varēsi uzņemt viesus, turklāt šīs pārmaiņas atstās uz viņu ilgstošu iespaidu. Pievērs uzmanību pat tādām, salīdzinoši nelielām detaļām, kā virtuves aizkari.

 

Dvīņi

Šī diena tev varētu šķist ārkārtīgi garlaicīga. Tu veiksmīgi spēsi pabeigt savus galvenos darba uzdevumus un ļoti ātri spēsi pieņemt papildu uzdevumus, tikai skaties, lai nepārslogo sevi pārlieku. Tev ir nepieciešams atrast laiku sev, savai ģimenei, sazināties ar cilvēkiem, ar kuriem ilgāku laiku neesi komunicējis. Iespējams, kāds kolēģis šodien dalīsies ar tevi savos brīvdienu plānos, un tev tik ļoti tas viss iepatiksies, ka tu izlemsi piedalīties vai uzrīkot to pašu savā ģimenes lokā.

 

Vēzis

Šodien uzmanību veltīsi kādam savam drosmīgajam un radošajam projektam. Tomēr, pirms demonstrē savu šedevru plašākai sabiedrībai, pārliecinies, ka tas patiesi ir pietiekami labs. Ieteicams šo darbu parādīt kādai personai no tava senāko draugu loka, kurai labi saprot mūsdienu mākslu. Ja šis cilvēks iesaka nedaudz pārveidot vai uzlabot tevis paveikto, noteikti ņem vērā viņa ieteikumus un attiecīgi ievies vajadzīgās izmaiņas.

 

Lauva

Šo dienu varēsi pavadīt romantiskā noskaņojumā. Šodien patīkamu laiku varēsi pavadīt ne tikai ar savu romantisko partneri, bet arī ar kādu līdz šim ar sevi pilnīgi nesaistītu cilvēku. Izvairies no pārlieku lielas atturības, taču tajā pašā laikā nekļūsti arī pārāk uzbāzīgs. Ja tev radīsies vēlme vienkārši paflirtēt, tas var radīt nepatīkamas sekas. Tavs jaunais sajūsmas objekts var izrādīties ļoti cinisks cilvēks, kurš ir apguvis labas manipulēšanas spējas un prot šantažēt.

 

Jaunava

Šodien tev nevajadzētu iesaistīties labdarības pasākumos. Nevajadzētu arī rīkoties uz savu roku, pielietot savas inovācijas vai idejas, jo var gadīties, ka lieta, pie kā strādā neizdodas un, ja tā, kolēģis, ar kuru kopā strādā, vainos tevi pie šīs neizdošanās, tāpēc dari visu stingri pēc instrukcijām. Pievērs uzmanību lietām, kas interesē tevi, iespējams, varēsi izvēlēties sev jaunu hobiju.

 

Svari

Šodien tiksi ierauts svinību radīšanas virpulī. Tas nebūs saistīts ar Ziemassvētkiem, bet drīzāk ar kādu nozīmīgu notikumu, kas paredzēts kāda tava kolēģa dzīvē. Viss šis process būs ļoti skaļš, jautrs un radošs, tāpēc sagādās tev ļoti pozitīvas emocijas. Vislabākais tajā visā būs tas, ka tu sapratīsi – apkārtējie tevi uzskata par ļoti jauku un pievilcīgu cilvēku.

 

Skorpions

Šodien nokļūsi kādā dīvainā situācijā. Iespējams, tas notiks tāpēc, ka kāds tevi noturēs par citu cilvēku un sāks stāstīt lietas, kas saistītas ar viņa personīgo dzīvi. Saprotot, ka tu neesi tas, par ko esi noturēts, tu pārsteigumā vari reaģēt diezgan rupji, līdz ar to dialogs var beigties, atstājot tevi ar diezgan nepatīkamu pēcgaršu. Vēlāk tu daudz domāsi par dzirdēto un sapratīsi, ka tavas problēmas, salīdzinājumā ar to, ko uzzināji sarunā, ir tīrais nieks.

 

Strēlnieks

Šodien centies nepadoties slinkumam. Darba laikā slinkojot, tu vari izraisīt dusmas savā darba devējā, kas var maksāt tavu svētku prēmiju. Neesi rupjš, bet centies būt iejūtīgs, atbildot pat uz viskaitinošākajiem jautājumiem, pretējā gadījumā var nākties iesaistīties nepatīkamā skandālā. Iespējams, šobrīd visvairāk tev ir vajadzīga iespēja izrauties no ikdienas rutīnas kopā ar sev mīļu cilvēku.

 

Mežāzis

Šodien vajadzētu izvairīties no novatoriskām darba metodēm. Problēma nebūs šajās metodēs, bet gan tevī un tavā nepietiekamajā sagatavotības līmenī. Pirms sarežģīta mehānisma ieviešanas savā darbā, detalizēti jācenšas izprast attiecīgā darba principus. Tas pasargās tevi no daudzām kļūdām. Kopumā šī diena izrādīsies diezgan pozitīva, neraugoties uz nelielu konfliktu, kas risināsies mājās.

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīra zvaigznājā dzimušie šo dienu pavadīs pārdomājot kādu savu jauno ģeniālo ideju. To izdomājot, tu uzreiz steigsies mājās, lai pavēstītu ideju savai ģimenei. Tavi ģimenes locekļi patiešām novērtēs šo projektu un solīsies aktīvi piedalīties tā īstenošanā. Viņu vienīgā prasība būs atlikt šī plāna īstenošanas uzsākšanu līdz Jaunajam gadam, jo šobrīd visi ir aizņemti ar dažādām citām lietām.

 

Zivis

Zivis radīs lieliski piemērotu mirkli, lai atklātu savas sajūtas cilvēkam, kurš jau ilgstoši simpatizē. Šī persona patiešām saviļņota, uzzinot, ka, iespējams, jau pat vairākus gadus tevī mīt šādas jūtas pret viņu. Šis cilvēks lūgs kādu laiku, lai varētu pārdomāt visu šo situāciju, taču tu jutīsies atvieglots, ka esi to izstāstījis un cerēsi, ka saņemsi atpakaļ tik pat labas ziņas. Zivīm, kuras jau ir attiecībās, šī diena būs ļoti piemērota romantisku mirkļu uzburšanai.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.