Home Slavenības Būtiskas pārmaiņas “X-faktora” skaistuļu Adrianas un Alises dzīvēs

Būtiskas pārmaiņas “X-faktora” skaistuļu Adrianas un Alises dzīvēs

0

Kā otrdien vēsta izdevums “Kas Jauns”, pēc šova būtiskas pārmaiņas notikušas abu šova “X-faktors” žilbinošo dalībnieču Adrianas Miglānes (17) un Alises Haijimas (19) dzīvēs.

 

Alise, kuras dzīslās rit arī japāņu asinis (viņas tēvs ir no šīs valsts) atklāj, ka pielikusi punktu attiecībām ar puisi vārdā Konstantīns, kuru dēvēja par savu saderināto. Abi šķīrušies jau šova gaitā, bet, kā atklāj meitene, “X-faktors” nav tam kalpojis kā iemesls. “Daudzas sīkas detaļas sakrājās vienā kamolā un sapratām, ka nekas nesanāks.” Nu meitenei ar spēcīgo balsi nākamgad jāpabeidz 12.klasē, turklāt saņemti neskaitāmi piedāvājumi uzstāties.

 

Tikmēr Adriana, kura šova finālā izcīnīja augsto 3.vietu, nu atgriezusies skolas solā. Un jāmācās tiešām būs tā, ka galva kūp, jo līdz februārim viņai jāiedzen pārējie klasesbiedri, apgūstot pirmā semestra vielu. Bauskas Valsts ģimnāzijas 11.klases skolniece šova dēļ skolu neapmeklēja aptuveni divus mēnešus, jo tam fiziski nav atlicis laika. Skolotāji gan bijuši ļoti pretimnākoši, pēc šova viņa sagaidīta ar sirsnību un labiem vārdiem.

 

 

 

Jau vēstīts, ka tikmēr šova uzvarētājs Arturs Gruzdiņš jau saskāries ar pirmajiem zvaigznes cienīgajiem ierobežojumiem.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.